Yağ Yakımındaki Diyetim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Komutan325 tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Komutan325

Komutan325 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben 20 yaşımdayım

boy:182
    kilo:79 (du)

3 haftadır diyet ve sarımsak çayı-açlık otu karışımı içiyorum.
    eskiden çok kiloluydum ama lisede kilo verdim.fakat göğüs,göbek ve belim in yanlarında yağlar var.

2 gün önce tartıya çıktım 74.5 kilo oldum.(tartının doğruluğundan emin değilim)

şimdi olay şu;
    ekmeyi-yağı komple kestim.dışarıdan hiçbirşey yemiyorum.içtiğim çay bağırsaklarımı çalıştırıyor.
    kahvaltıda sadece 1 tane haşlanmış yumurta yiyorum.öğlen acıktığımda 1 haşlanmış yumurta yiyorum.akşam yemeğini çok abartmıyorum.Şeker dengem bozulmasın diye 1 tane ice tea şeftali içiyorum.Kas kütlem çok azalmasın diye ağırlık çalışıyorum evimde ve mekik şınav çekiyorum.yürüyorum falan.

göğüs yağları ve yüz yağları zor eridiği için böyle biraz kendimi zorluyorum ama açlık hissetmiyorum miğdem küçüldü :)

şimdi yağ yakımını hızlandırmam için ev imkanları dahilinde yapmam gereken birşey varmı?

2. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    çok yanlış yoldasın kas kütlem azalmasın die ağırlık çalışıyorum diorsun ama kaslara protein vermiorsun? ve kaslarını yakıyorsun farkında değilsin normalde senin 80 kilo idealdir fit bir görünüş elde edebilirdin ama bu beslenmeyle sen yağlardan çok kasları yemişsin günde min 90 gr proteine ihtiyacın var ki bana kalsa 110-120 sen günde 10 15 gr protein alıorsun ne bekliosun kardeşim vücudundan? yağları yakmasınımı birde ona işkence eder gibi kas çalışırsan hayır bekleme tamam 10 numara kilo verirsin ama tişörtü çıkartıdıgında kendinden utanırsın tecrübeyle sabittir şuan senin yağ oranın %.20 dden fazla die tahmin ediyorum sebebi ise düzensiz beslenme önce beslenmeni gözden geçir sonra güzel bir beslenme programı protein ağırlıklı karbonhidrattan kısıcaksın vücudun tahmin edebiliorum şuan sarkmıştır bunun tek çözümü güzel besleniceksin haftada 3 gün full vücut 3 gün kardiyo bu şekilde gidersen 50 kiloda olsan o yağlar orda kalıcak ve hiçbirzaman mutlu olamicaksın söylediklerimi yanlış anlama sakın bende aynı hataya düştüm ve hayatımda yaptığım en büyük aptallıktı. ağırlığa başlıcağım ilk gün boş bench barını 1 set bile tamamlıyamadım artık sen düşün. 2 ayda 20 kilo verdim ama tişörtü çıkarttığımda o sarkmalar hep ordaydı sadece görüntüm incelmişti belki biraz ağır oldu ama zamanını boşa harcamanı istemem.

aslangur bunu beğendi.
  3. Komutan325

Komutan325 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    göğüslerimdeki yağ oranım yüksek.yüzümde de var.diyetisyene sorduğumda burdaki yağları eritmen için kendini zorlaman gerekiyor.kaslarımda birazcık artış görüyorum çünkü çok kaslı biri değilim.
    önceliğim göğüslerimi ve yüzümü eritmek olduğu için bu sıkıntıyı çekmeliyim.yağ-ekmek-şeker kullanmıyorum.ölümüne protein almam gerekiyor haklısınız.

ölümüne protein almak için ne yapmalıyım.her öğün haşlanmış yumurta yiyebilirim(kimisini düz yerim.kimisini yoğurtlarım falan)

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    güncel değildir herhalde ama okuyan varsa yanlış bilgilenmesin arkadaş yağdan değil ağırlıklı olarak kastan veriyor. günde 20 gram protein alıyor 75 kilo ve ağırlık çalışıyor. kaslar depresyona girmiştir yahu sıkıntıdan eve ekmek getiren yok diye ağlıyorlardır. mitokondriyi devirip kendi yönetimini kurarlar yakında.

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Konu sahibi yok ortalarda büyük ihtimalle hastanelik felan omustur günde sadece iki yumurtayla beslendigi icin.

6. Komutan325

Komutan325 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    konu sahibi burada :)

65 kiloya düştüm.biraz ürktüm 68 kiloda sabitledim kendimi.yavaş yavaş vereceğim kiloyu.

vucud sorunum kalmadı.yüzümdeki yağların erimseni istediğim için yediklerime biraz daha dikkat ediyorum.

önümüzdeki dönem yağ yakımını bırakıp buid yapmaya başlayacağım.

7. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Valla dostum bence yağ oranını %10 lara çek şöyle. Bi karın kasların gozuksun sonradında kalıteli besinlerle devam et yoluna bende böyle yapacağım
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mayıs 2014 ---
    Ek olarak proteini kesme sakın ola proteini de almazsan kuru cubuk kraker kalırsın

Sayfayı Paylaş