Yağ yakımında son nokta! DNP(2,4-Dinitrophenol)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve barbardoktor tarafından 7 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. barbardoktor

barbardoktor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Doktorum ve yaklaşık 10 senedir body yapıyorum 100mg'lık kristalize 2,4-Dinitrophenol(DNP) kullandım.10 gün sürdü.10 günde 8 kilo verdim.3. gün sonunda 15 gündür yarış diyeti yapıyormuş gibi oluyorsunuz.İnanılmaz bir hızda yağ yakıyor.24 saat mitokondrilerinizde ATP harcanıyor.Yani oturur yada uyurken bile sanki bir iş yapıyormuş gibi enerji harcıyorsunuz.Hücrede ATP oluşturmak için gerekli protonu bağlıyor.Dolayısıyla hücre içinde ATP sentezlenemiyor.Vücut enerjisini sağlamak için yağı enerji üretmek üzere parçalamaya başlıyor.Tüm fizyolojisini biliyorum.Ama basit mantığı bu.Clenbuterol yada carnitinle kıyaslamaya çalışmayın bile.Onlar çocuk oyuncağı gibi kalıyor yanında.Doğru kullanımını,dozlarını,yan etkilerini,yan etkilerine karşı yapmanız gerekenleri,almanız gereken supplementleri,yemeniz gereken besin miktarlarını,yapmanız gereken antreman programını herşeyini çok iyi biliyorum.Resmen bir mucize...
    P.S:Forum kurallarını bilmiyordum.Az önce baktım.Moderatörlerden özür diliyorum.

2. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ee nerden bulacaz bunu???

3. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    *madem, bu konuda uzmansın, istersen, bilgini paylaş da bakalım-araştıralım... ;)
    "do and don't" nedir, bu DNP küründe...
    saygılar...

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    17 Bodyforumtr.com forumlarinda İlaç/steroidleri tavsiye etmek kesinlikle yasaktir!

DNP hafife alinacak bir ilac degildir!
    Lütfen dikkatli olalim forumda DNP ile ilgili gerekli bilgiler var
    Arama yapalim.
    Kurallari okuyalim.

Bu gibi durumlarda, lütfen yöneticilere "kurallara aykiri baslik" yazip linkiyle beraber yöneticilerden birine öm yoluyla uyari mesaji gönderin.

-kilit-

Saygilar
    /Despo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş