Yağ yakımında kas kaybını önlemek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berhava12 tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berhava12

berhava12 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaşlar yasım 16 . kilom 93 boyum 1.86 .
    Oldukça yağlı bir vücudum var. Altında kas olduğunu hissedebiliyorum .Fakat yağ yüzünden görsel açıdan bayağa kötü duruyor.Bu durumdan rahatsızım . Bu 3 aylık yaz tatilnde hayata yeni bir başlangıç yapıcam ;). Kas kütlesini koruyarak yağ yakıcam.Hedefim 77 kilo. Fakat Kafama takılan bir şey var sizlerle paylaşayım dedim. Diyet + Cardio +VG yaparken kas kütlesini korumak için illa Az ağırlık çok tekrar mı yapmak zorundayım??Yağ yakarken fazla ağırlık az tekrar ile hacim kazanamaz mıyım? Simdiden hepinize tesekkurler !

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:10 ----------

Kimse cevap vermeyecek mi?

2. osiberk

osiberk Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ozan
    Yer:
    İstanbul/Ataşehir
    yağ yakarken kasın kaybolmaz öncelikle onu söyleyeyim..ağırlığı yavaş yavaş arttırırsan senin için daha iyi olur bir anda yüksek ağırlıkla girmemeni öneririm..ayrıca bilgilerini yazmışsın okurken "kilon çok fazla be" dedim kendi kendime gerçekten de öyle sağlam bi kardiyo düzeni sağlaman lazım yoksa 3 ayın sonunda yaklaşık aynı kiloyla dönersin arkadaşlarının yanına..sıkı çalışıp azmedersen başarılmayacak şey yok yeter ki 3 beyazı kes sıkı çalış kardiyo yap gerisi zaten gelir..şimdiden başarılar

berhava12 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş