yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve jisguy tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ölçülerim şöyle acaba nasıl bir yağ yakımı programı izlemeliyim.üstadlar lütfen yardımkafa_
    kilo:116.8
    omuz:131
    göğüs:120(tam hatırlamıyorum)
    kol:39
    bacak:71
    yağ:34

2. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    kardiyovasküler check upını yaptırdıktan sonra maximum kas çalışmalarına ve aşırıya kaçmayacak şekilde cardiolara yönel.

3. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Oncelikle direk diete giriosun. Sabah ne yiyosan onun yarisini ye. Oglen ne yiyosan onunda yarisini ye. Aksam ne yiyosan onun yanlizca 4 te1 ini ye. Yemekten sonra meyva yeme. Ekmek yeme. Pilav ye ama cok az. Makarna ye ama cok az. Hic bi seyi abartarak yeme. Dondurma yeme. Sosis, salam, sucuk yeme. Cokalatayi dondurmayi unut. Kati yag kullanma. Tereygini unut. Sadece zeytin yagi o da az. Yemek yemeden once 2 bardak su ic, yemek esnasinda su ic. Yemek yerken oyalan cok cigne. Sohbet ederken yemek ye karsindakine biseyler anlatirken bakmissin 2 lokmada doymussun. Oburlugu birak. Kilo vermezsen bu sekilde gel bana ne istiyosan sole. Tabi bunlari yaparaken yuruyus yapmalisin. Kilon fazla oldugu icin kosu onermiyorum. Saglikli yasamlar.

4. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerileriniz için çok teşekkür ederim

5. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    samet22 ye katılıyorum eğer ki herhangi bir kalp damar sıkıntın yoksa süpersetlerle ağırlıklara yönel bence illa ki cardio yapacaksanda günde 1000 mekik yerine 3*20 deadlift fullsquat falan gir kas yoğunluğu fazla olan bölgelere yüklen
    beslenme olarakta karbonhidrat alımını sınırla (ekmek ve türevleri) hatta komple bitir ilk etapta belki zorlayacaktır ama sonra alışınca karbonhidrat alımına başlasan bile çok çabuk doyduğunu hissedeceksin sofra şekeri ve çikolata türevlerinden uzak dur gün içindeki enerji ihtiyacını proteinlerden karşılamaya çalış

ve en önemlisi günde 3 4 litre su içmeyi unutma....

6. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    chest press(3x15)
    incline press(üst göğüs 3x15)
    pectoral fly(3x15)
    front press(3x15)
    lat pullown(3x15)
    barbol curl(3x12)
    arm curl(3x12)
    ve kardio(koşu bandı,bisiklet,uzay bisikleti 20 şer dakka)
    4x15 crunch
    2x15 roman çeyır
    sopalı hareket
    bu programı haftada 4-5 gün yapıyorum sizce nasıl vücut ölçülerim yukarıda yazdığı gibidir

7. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    başlangıç için iyi ama ben yinede kardio kısmında süpersetlerle kas kütlesinin en yoğun olduğu bölgelere yüklenmeni tavsiye ederim

8. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili terkiflimak hocam acaba nasıl bir program önerirsiniz yazar mısınız?bide bi sorum olucak süper set dediğiniz nedir?

9. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 1.5 - 2 saat salondamısın?

süreyi azalt. kardiyoları sadece girişte 6-7dakka , çıkışta 6-7 dakka olacak şekilde interval bisiklet yapabilirsin.

kardiyovasküler check up ın amacı kilolu kişilerdeki olası kalp damar problemlerini önceden tespit edip, eğer risk varsa ona göre davranmaktır. (özellikle daha önce spor yapılmamışsa)

10. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bu işte program yazabilecek kadar uzman olmadığımı belirtmeliyim

süper (yada eksi) setten kastım aynı yada aynı bölgeye hitap eden hareketi birbirini takip ederek azalan (örnek 10kg-7,5kg-5kg) ağırlıklarla dinlenmeden yapmaktır. bu süper set olayının faidelerini özellikle yağ yakarken görürsün

Sayfayı Paylaş