Yağ yakımı yardımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TheBiKeySah tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheBiKeySah

TheBiKeySah Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yaşım 15, kilom 83, 3 aydır bb yapıyorum. Sitede yağ yakımı sırasında mekik ve ağırlık çalışılmasın denmiş ama ben hepsini yapıyorum aslı nedir sadece koşu bisiklet mi yapiyim?
    Bide yağ yakıcı içiyim mi?
    saygılar...

2. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    vala hocalar sana daha iyi bilgi vereceklerdir ama şöyleki mekik yapmanın bi zararı olacağını sanmıyorum yapmayın demelerinin 2 sebebi var 1. sen nekadar yaparsan yap yağlarından dolayı sonucu göremeyeceksin buda senin moralini bozacak 2 miğdeyi karnı çalıştırmak çok yorucu bi iş yeni başlayanlarında hevesinin kırılması daha kolay oluyor tahmin edebileceğin gibi.yani illallah ettirerek spora başlamak seni spordanda soğutabilir mantığıyla söyleniyor.ilerde zaten beli bir düzene girdiğin zaman sporuda brakman zorlaşıyor çünkü bir nevi hayat biçimine dönüşüyor hayatına giriyor ve ilerlemek daha kolay oluyor.bilmem anlatabildimmi

ağırlık çalışmasıda yine hatam varsa düzletsinler,kaslarını büyütmen için biliyosunki onları kendine göre yüksek ağırlık ve az tekrarla yani 6.tekrarda gücün tükenecek şeklde çalışmalısın.ve kaslarının büyümesi için çalışmadan daha önemlisi dinlenme ve beslenme sen yağ yakarken doğal olarak yeteri kadar sağlam beslenemceksin ve koşu yürüyüş ile dinlenemeyeceksin buda seni her 2 işi birden yaparken fazlaca yoracak ve okadar ağırlığı boşuna kaldırmış olacaksın.bunun yerine fazla kilolarından kurtulup başlaman daha mantıklı oluyor. ama yine hatam varsa düzeltsinler çok tekrarlı entremanlarında zarırı olacağını sanmıyorum. dahadüşük ağırlıklarl****olay gelsin

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş