Yağ Yakımı ve Vücut Geliştirme

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve FatihAYYILDIZ tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    S.a

Daha önce 3 ay spor yapmıştım.Fakat omzumu zedeleyip spora ara verdim 4 ay.Sonra ki 4 ay da ben gitmedim.Toplamda 8 aylık bi ara oluştu.Salonu değiştirdim.Yeni bi salona geçtim.Hocanın verdiği ağırlık programı gayet güzel işe yarıyor.Fakat ben diyet listesi veremem dedi.Bende kend bilgilerime dayanarak bişeyler yaptım.100.8 kilo olarak başladım spora. 3 hafta oldu.Şu an 96 kiloyum.

Omuz: 134
    Göğüs: 114
    Bel: 101
    Kol: 38
    Yağ oranı: %30

Yemek programım şöyle;

Sabah kahvaltı 7.30 da. 4 tane haşlanmış yumurta beyazı.1 tane sarısı.2 dilim ekmek.1 salatalık.1 domates.

Öğlen yemeği 12.00 da.Yarım kilo haşlanmış tavuk göğüsü.1 kase yoğurt.

Akşam yemeği 17.30 da 2 kutu ton balığı.Spor yapacağım günler pirinç lapası.Off günlerimde salatayla beraber yiyorum.

İnşaatta akşama kadar çalıştığım için cardio oluyor zaten.Ondan dolayı ara öğün yapamıyorumda.Zaten acıkmıyorum.Normal öğünlerde bile yemekte zorlanıyorum.4-5 litre su tüketiyorum.

1 ay dolsun.Bcaa, glutamin, amino likid, l-carnitine ve protein tozu almayı düşünüyorum.

Protein tozunu sadece antreman sonrası almayı planlıyorum.Günde zaten ortalama 200 grama yakın alıyorum.

Sizce doğru yoldamıyım.Hem kas kütlemi korumak istiyorum.Hemde yağ yakımım için bu program iyi mi.Açlık çekmiyorum.Göğüs uçlarımdaki yağlar eridi bile.

2. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    yarım kilo haslanmıs tavuk sanki biraz abartı gibi geldi onun dısında ara ögün olarak kuru yemiş ekleyebilirsin ögünlerine kas kütlesini korumak ve yag yakmak istiyosan ögünleri artırmalısın ve yedigin miktarları azaltmalısın basarılar ...

3. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    İnşaatta çalışıyorum akşama kadar.Bünye çok yoruluyor.Ve öğlen biraz doyurucu bişeyler gerekiyor ki akşam antremanlarda elim ayağım titremesin.100 kilo olarak başladığım için proteini kilox2 katı diye hesapladım.Yoksa 6 öğün yapıp, öğün de 30 gram protein alma fikrim vardı.Hem daha sağlıklı.Hem de bu programdan daha iyi.Kuruyemişte yağ oranı çok yüksek diye düşünüyorum.100 gram fıstıkta 25 gram protein 500 kalori var.Çay molası filan olursa arada meyve ile geçiştirebiliyorum.Yoksa elime bişey alıp yiyemem.Laf eder patronlar.

4. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Kuruyemisteki yag oranın yüksek oldugunu neye göre söylüyosun acaba kuruyemisteki yaglar iyi yaglardır yani sana + kas olarak döner yag olarak degil tabiki abartılmadıgı sürece günlük 1 avuc badem veya ceviz işini görücektir . Aynı zamanda vucut belli bi protein miktarını vucutta sentezden gecirebilir gerisini kullanmaz ve vucuttan atar ona göre protein alımını bölmen lazım yani ben 1 kilo tavuk yiyim bikerede günlük bukadar protein alıyım diye bisey yoktur . Vucut bunun hepsini sindiremez o yüzden ögünlerin sayısı artırman gerekli dedim. Ayriyetten insaata ztn vucunu yoruyorsan ve kaslara yükleniyosan üstüne bide vucut gelistirme antremanı yapman seni yorucaktır ve kas gelisimini kötü yönde etkilicektir diye düsünüyorum tabi calısma rutinini bilemiyorum.

Sayfayı Paylaş