Yağ yakımı ve kas oluşumu yardım...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve regerenist tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar 1.80 boyunda 76 kilo 18 yaşındayım.Öncelikle bu sporu 4 aydan beri yapıyorum doğruyu söylemek gerekirse henüz hiç kardiyo yapmadım ve artık yapmak istiyorum çünkü şu karındaki yağlardan kurtulmak istiyorum.Asıl yardımınızı istediğim konu ise şu aynı anda yağ yakıp kas oluşumu mümkün olabilir mi çok fazla görüş var kafam çok karıştı bu yüzden konu açmak zorunda kaldım.Beslenme düzenim ve uykum eksiksiz.Spor öncesi 1 tablet universal 3001 amino ve sonrası 1 tablet ve opt.whey gold standart kullanıyorum.Bu konuda gerçekten yardıma ihtiyacım var bazı yerlerde düzenli programlı bir beslenme ile yapılabilir diyor bazıları da anabolik horman aktifken katabolik birşey yapılmaz diyor bu yüzden gerçekten yardıma ihtiyacım var şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    antreman sonrası için interval kardio yapabilirsin eğer kullanmak istersen l-carnitine yağ yakıcı supplement ile destekleyebilirsin kas kütlesinden kaybetmezsin büyük ihtimal ile karın ve bel hareketleride yapıyorsan aerobic tarzı yağ oranını düşürebilirsin ben böyle düşürdüm sup kullanmadım devamda ediyorum yağ yaktığında düşen ölçülerin sinirini bozabilir ama daha iyi bir parçalı iyi bir görünüme kavuşursun beslenmenede önem verip çok karbo yağ tüketmemelisin kolay gelsin.

3. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    cevap için çok teşekkür ederim off günlerde kardiyo hakkındaki fikriniz nedir ? iyi etki alabilir miyim sabah yapsam ? Her antreman sonu 8 minute abs hareketleri var youtube level 1-2-3-4 şeklinde gidiyor onları yapıyorum çok yağlı değilim aslında yani öyle çok göbeğim yok ama bildiğiniz gibi sixpack aşkı :(

4. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    antreman sonu six pack egzersizleri ve yapılan kardio koşusu yüksek tempolu yeterli olur dinlenme gününde dinlen bence sabahları yapılan kardio katabolik etki yaratabilir gibi protein tüketimini yüksek tutmazsanda katabolik etki oluşabilir. ben bcca takviyesi alıyorum ağırlık calısmasından hemen sonra eğer elinde varsa bu silahlarınıda kullanabilirsin bel çevresini ölçtün mü?

5. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    hayır henüz ölçmedim artık bi şekilde ant sonrası koşucaz protein konusunda sıkıntım yok aslında .Genel olarak karbonhidrat alımım ant öncesine dayanıyor ve sadece günde 1 kez ant öncesi bulgur pilavı yiyorum geri kalan 5-6 öğün et-tavuk-salata-kuruyemiş tarzı yiyecekler yiyorum.teşekkürler cevaplar için

6. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gelişimi görmen için 20-30günlük periyotlarla ölçü almanı tavsiye ederim kolay gelsin.

7. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    sağolun teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş