Yağ yakımı ve kas kütlesindeki artış

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tolga11 tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tolga11

Tolga11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    Öncelikle bir kaç gündür siteyi takip ediyorum , bu sürede çok yararlı bilgiler öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum bunun için teşekkür etmek istedim .
    Benim fikrinizi almak istediğim bi konu var şimdi ben aslında spora yeni başlayan biri değilim yaklaşık 11 yıllık basketbol geçmişim var ve bu sürede fitnessta yapıp bıraktığım zamanlar oldu ve haftada 1 - 2 gün maçlara gittiğim olur . Yine uzun bi aradan sonra fitnessa başlamak istiyorum. Yapmak istediğim şu ; boyum 1.89 kilom 86 idi bundan 3 hafta kadar önce ve intermitting fasting yöntemiyle 3 haftada 83 kiloya düştüm ve bunun belkide tamamının yağdan olduğunu düşünüyorum çünkü günde ortalama 140-160 gr protein alıyorum amacım 80 kiloya kadar düşüp bunun hepsini yağdan vermek aynı zamanda kas kütlesinden hiç kayıp etmeden hatta mümkünse biraz olsun artırarak kilo vermek istiyorum bu mümkün mü ? bu 1. sorumdu . İkinci olarak alt karında yağlanma var bunları yakıp six pac çıkartmak istiyorum bunun için de haftada 3 gün ağırlık antremanı kastan erimemek hatta üstüne koymak (imkanı varsa) için 2 günde kardio hiit yöntemi uygulayarak başlamak istiyorum sizce uygun olur mu ? bu programlar istediğim amaca hizmet eder mi ? ekstra supplement kullanmama gerek var mı ? fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim . Resimde atayım durumumu daha iyi görebilirsiniz aşağı yukarı ne kadar sürede istediğim seviyeye gelebilirim bunu da söyleylebilirsiniz belki :) vlcsnap-2014-01-05-18h46m35s123.jpg vlcsnap-2014-01-05-18h47m50s105.jpg

Sayfayı Paylaş