Yağ yakımı ve beslenmemin doğruluğu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ege1903men tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ege1903men

ege1903men Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba,benim yağ oranı ve buna göre antreman ve beslenmemle ilgili sorularım olucak.yağ oranım 14.5 civarı suan size gün içinde yediklerimi yazıcam.(optimum serious mass ve multipower whey kullanıyorum)

Sabah:
    -4yumurta beyazı
    -domates,peynir,bal,kaymak,tahin-pekmez.
    -500ml süt ve 1 ölçek whey protein

10.30:
    -100gr yogurt ve yulaf ezmesi

Öğle:
    -pilav ve haşlanmış tavuk

Akşam:
    -sebze ve o tarz yemekler yemeye çalışıyorum.(yağ yok kesinlikle)

Yatmadan Önce:
    -100gr mass kullanıyorum

Antremandan Önce:
    -100gr mass ve antreman bitince 30gr whey protein alıyorum

beslenmem bu fitness programımda suan iyi ve cıkıslarında 30dk kardio yapıyorum(yağ yakmaya yönelik)
    pazartesi carsamba persembe ve cumartesi günleri karın çalışıyorum etkili zorlu bi program kasıyo baya :D

Bütün vücudumu geliştirmek istiyorum aynı zamanda six pack istiyorum.bir kaç kişi bu beslenmeyle çok kalori alıyosun böyle yağ yakamazsın dediler bende soriyim dedim.1 ay falan süre içinde six pack çıkarmı önemli olan yağ ile alakalı sorunum antrenmanda sıkıntı yok.
    cevaplarınızı bekliyorum...teşekkürler.

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakmak istiyorsun ve mass kullanıyorsun anladığım kadarıyla, mass dediğin şeyin üstünde mass gainer mi yazıyor?
    Bal kaymak pekmez tahini de fena götürüyorsun bu arada can boğazdan gelir tabi ;)

3. Matizola

Matizola Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sabahları tahin-pekmez-bal-kaymak bunlara ara vermelisin bir süre eğer amacın yağ yakımıysa. Akşam yemeğini sebze ile sınırlama balık, tavuk bunları da ekle ara sıra ve öğle yemeğinde ki pilavı bulgur pilavıyla değiştirebilirsin.

4. ege1903men

ege1903men Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

yazdığım gibi optimum serious mass.bi ara zayıflamıştım baya kas kütlesi kazanmak için aldım.bakalım yağ yakabilcekmiyim :D su aralar karın bölgesinde farklılaşmalar oluyor devam eder inşallah :D

Sayfayı Paylaş