yağ yakımı ve beslenme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve armada07 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. armada07

armada07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Boyum 1.79 ve 64 kiloyum(bayan). 6 ay öncesine kadar budy yapıyordum (2 yıl) fakat son 6 aydır yurt dışında bulunduğum için beslenme düzenim olumsuz yönde değişti. Kilom normal olsa da bel çevresinde fazlaca bir yağlanma var. Bugün yeniden spora başladım (haftada4 gün) ve vücudumda 5 kilo yağ fazlası çıktı ayrıca belli bir miktar kas kaybı da var. yaklaşık 3-4 kilo vermek ve verdiğimi yavaş yavaş tekrar kas olarak almak istiyorum. Nasıl bir beslenme programı izlemeliyim? İpuçlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler..

2. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Forumda "cardio" ve "yağ yakma" kelimelerini aratırsan istediğin bütün bilgilere ulaşacaksın armada07. Bunun haricinde forumun Beslenme kısmında biraz vakit geçirmeni öneriyorum.

3. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence yüksek protein ve düşük karbonhidratlı bir protein uygulayıp cardio çalışmaları yapmalısın sabah aç karnına veya antremandan sonra

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Beslenme forumundaki sabit başlıkları incelerseniz kilo vermek ve kas kütlesini artırmak için nasıl beslenmeniz gerektiğine dair yönlendirici başlıkları bulabilirsiniz.

Başlık açmadan önce forumda arama yapınız ve forum kurallarını okuyunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş