Yağ yakımı ve çalışma için önerileriniz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve styles tarafından 23 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. styles

styles Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Salonda günlük normal çalışmalarımı yapıyorum.Ekstra koşu ve devamlı basketbol oynayan birisiyim.

Yağ yakımı için L-Carnitine önerilmiş.Bunun yanı sıra kaslarında daha toplu olmasını ve güç desteği için ekstra ne alabilirim?

Açıkcası sayfalarca okudum ama o kadar kafam karıştı ki ne yapacağımı şaşırdım.

whey protein - amino asit - L-Carnitine ve güç için ne alabilirim?

Bu saydıklarımdan hangisini almalıyım bu programda? Hangilerini birlikte kullanabilirim?

Amacımı yine belirtiyim yağ yağmak - kasların dengelenmesi ve güç.

Beslenmeye dikkat ediyorum, ekstra balık yağı hapı kullanıyorum.

Açıkcası sporla çok ilgiliyimdir yıllardır ama hiç bu zamana kadar bu tarz destek ürünleri almayı düşünmemiştim.O yüzden baya bilgisizim ne kadar okusamda herkes farklı bir şeyler önermiş o yüzden net bilgi olması açısından konu açma gereği duydum.

Önerilerinizi bekliyorum..

Saygılar.

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    l-canitine vücudundaki bulunan yağları enerjiye çevirerek yakmanı sağlar... güç artışı için whey protein amino asit ve creatine alabilirsin.. ama creatine devamlılık veren bir güç sağlamaz vücudun creatine alışınca bıraktıktan sonra güc felan bişey kalmıyo almaya başlayınca güç patlaması sağlıyo en azından bende bu etkiyi gösterdi pek yararlı bulmuyorum.. amino glutamin bcaa değerleri yüksek protein tozu kullanman daha mantıklı olur yeni başladıysan.. öneri olarak muscletech nitro-tech i öneririm.. kolay gelsin

styles bunu beğendi.
  3. styles

styles Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle cevap için teşekkürler...
    Evet yağ yakımı için l-carnitine kullanmayı düşünüyorum.Creatine için dediğiniz gibi yorumlar bu yönde ondan uzak durmak en iyisi.
    Ehey protein ve amino asit arasında kararsız kaldım.Bir arkadaşım proteinin kilo aldıracağını söyledi.Bu doğru mudur?

L-Carnitine ve amino asit kullanmam amacıma ulaşmamda yardımcı olur mu?

saygılar...

Sayfayı Paylaş