Yağ Yakımı Programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deimos tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
  2. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum kendi tavsiyemi sunayım sana hardline cla yı sabah kahvaltısından 15 dakıka once ve öğle yemeğinden önce olmak üzere ıkı öğün almak senin için yeterli olacaktır. hardline carbopure ise karbınhidrat miktarından dolayı spordan 45 dakıka 1 saat önce alablilrsin bu senin için en uygun zaman olacaktır ve spor esnasındakı gereklı enerjide sana sağlayacaktır. hardline burneri ise spordan yarım saat önce alablirsin yağ yakımı için ama spordan önce bu kadar sey ıcmek sana fazla geldıyse karbonhıdratı kahvaltıdan sonra alabılırsın gece yatmadan önce alabılırsın nasıl ıstersen ama tavsıye ettıgımı yazdım spordan önce.
    bu bilgiler işine yarar inşallah kardeşim kafana bişey takılırsa cevap yazabılırsın. İyi forumlar,iyi sporlar.

BESLENME PROGRAMINIDA YAZARSAN O KONUDADA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM.

deimos bunu beğendi.
  3. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
    Hardline Carbopure 1500gr günde iki porsiyon alınmalı diyor birde spordan bir saat önce diyor birincisini anladım da ikinci porsiyonu ne zaman alıcam yoksa birinci porsiyonu spordan bir saat önce ikinci porsiyonu da spordan bir saat sonra mı alıcam acil yardım lazım

4. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Eğer bulk dönemindeysen yatmadan yarım saat önce alabilirsin ama değilsen eğer kahvaltidan sonra alabilirsin hemen

5. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
    birde kahvaltida nesfeet yiyorum yinede cla almama gerek var mi birde bu bulk donem nedir onu bi aciklarsan bu tip terimler konusunda tam bir kara cahilimde :-( beslenme programimda sabah kahvaltisinda nesfeet bir kase sehir disinda memur oldugum icin is yerinde hangi yemek cikarsa onu yiyorum bir porsiyon aksamda evde ne varsa ondan bir porsiyon kadar

Son düzenleme: 29 Ocak 2014
  6. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bulk dönemi büyüme dönemi kas kütlesinin artırma dönemi kabaca anlamı bu size böyle söyliyim.
    Sabah kahvaltınızı acilen değiştirmeniz lazım kahvaltıda 3 yumurta beyazı,yulaf,tuzsuz lor yemenizi tavsiye ederim yoksa aldıgınız bu ılacların sıze sadece kas kaybı olur ve gereksız yere masraf oluır sadece cebınbıze zarardan baska bısey olmaz. Tabı amacınız kas kütlenizi arttırnak ise.
    Vücut ölçülerinizi ve yağ oranınızı yazarsanız daha da yardımcı olmaya çalışırım.

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş