Yağ yakımı maceram ve müthiş sonuç

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melcan61 tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul

kilo : 94 kg

göbek ölçüsü : 116 cm

yağ oranı : %30

yukarıdaki oranlarla spora başladım 15-20 gün adaptasyon adı altında ufak hareketler ufak kardiyo yaptım .. sonra hocamın tavsiyesi üzerine CLA ve L-carnitin kombinasyonunu kullandım ve ilk 2 ay çok ama çok dikkat ettim , gerek beslenme gerek diyet gerek uyku düzeni dört dörtlük diyebilirim ve bunun mevyesini aldım . başka supplement kullandın mı derseniz protein tozu kullandım fakat onun bi yararı olduğunu düşünmüyorum . bunların sonucunda 3.ay içerisinde tekrar bi ölçüm yaptırdım ve ölçümlerimde yağ oranım %18i gösteriyordu ve kilomda 70kg civarıydı . cidden çok iyi bir başarı sanırım bu ? üstelik cla ve l-carnitin olarak vücuduma bir zarar gelmediğini hastanede karaciğer ve kan tahlili şeklinde yaptırıp gördüm . Supplementler bu yolda çok destek oldu bana . ama sporumun son 3-4 haftasında bütün supplementleri kestim ve sadece 2 kilo verebildim . ortada bir başarı var evet ama supplement olmadan bu işin devamı nasıl sağlanabilir ? bu konuda bilgili arkadaşlar var mı ? şimdi tekrar supplement kombinasyonu yaptım fakat pek bi sonuç alamıyorum eskisi gibi yardımcı olacak arkadaşlarımın mesajlarını bekliyorum ve bende diğer yağ yakımı konusunda arkadaşlarımla programımı paylaşmaya hazırım iyi forumlar herkese

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş