Yağ yakımı kilo verme

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve angelofdeath tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. angelofdeath

angelofdeath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 17 yaşındayım boyum 1.87 100 kiloyum yaklaşık 3 aydır cardio yapıyorum ve 7 kilo verdim günde 1,5saat kardiyo çalışıyorum 60-65dk yürüyüs-koşu,15 dakika eliptik bisiklet veya kondisyon bisikleti yapıyorum sizce bu yeterlimi hergün için pazar hariç ve benm en çok kalçamda yağlanma var sizce bu yaptığım cardio programı doğrumu? ve ek olarak bazı kalça eritme egzersizlerini yapıyorum 10-15 kilo daha vermem lazım...

2. angelofdeath

angelofdeath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu yardım edicek biri??

3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap verilmemesinin nedeni hergün aynı soruyla karşılaşılması artık ben aradım ama bulamadım gibi şeyler kabul edilmiyor çünkü emin ol aradığın her sorunun cevabı forumda mevcut yukarıda arama butonundan arayabilirsin senin sorduğun sorud zaten en çok sorulan soru bulamadım dersen hakaret sayılır artık..

Soruna gelince 7 kilo verdim diyorsun demek ki yeterli dersen ki ben daha kısa zamanda daha fazla vermek istiyorum o zaman diyetini daha sıkı yaparsın vede antrenman seansına daha fazla zaman ayırırsın kolay gelsin..

4. angelofdeath

angelofdeath Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmayın yeniyim forumda bilgi için teşekkürleri yine de...

Sayfayı Paylaş