Yağ yakımı kafa küçültür mü?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kfks tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar kafam vücuduma göre biraz büyük sanki...ve bazen bu beni psikolojik olarak rahatsız ediyor..

acaba yağ yakımı yaparsam , kafa derisi biraz incelip , kafamın biraz daha küçük görülmesini sağlar mı?

bu arada boy 1,70 kilo 70..bel çevresi 82....tşkler

2. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin surat yapısı farklı. Aşırı yağlı olduğum bir dönem yaşamıştım. Suratım yuvarlak gibiydi hakkaten. Şimdi ise daha bir çeneye doğru sivrilmiş durumda.

kfks bunu beğendi.
  3. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    daha küçük görünür arkadaşım bende oldu en azından

kfks bunu beğendi.
  4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    genelte yanlardan ve çene kısımlarından çok belli oluyor. Benimde kafam yuvarlaktı biraz kilo verdim ve kafam sanki uzadı. Tabiki kafa kilo verince uzamaz olan ortaya çıktı diyelim :D

kfks bunu beğendi.
  5. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kafa ve boyun çevrem inceldi, 3 aylık diyetten sonra :)

kfks bunu beğendi.
  6. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    peki arkdaşlar 1.70 boy 70 kilo olan bir kişi için bu incelme çok farkeder mi sizce? yani kaç kiloya düşmeliyim kas kaybetmeden tabi? tşkler

7. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Burdan bişey söylenemez, ama yüzünde yağ birikimi varsa kilo verince onların erimesiyle kafa küçülebilir. Kafa yapını görmemiz lazım :)

8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kilo verirsen yağ kaybı olur birazda su atarsın kafan biraz daha küçük gözükebilir ama kafatasında bi değişiklik olması tabikide söz konusu değil.

kfks bunu beğendi.
  9. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Başlığınızı yağ yakımı bölümüne taşıdım.

10. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    kafani kucultmeye calisacagina vucudunu butuymeye calisman cok daha mantikli olacaktir :D
    cunku kafayi kucultmek die birsey teknik olarak mumkun deil zaten sacli derinin altinda cok cuzi miktarda yag bulunur
    ayrica avatarindaki sen isen gayet guzel duruyo vucudun sorun yapmana gerek yok
    kafanin kucuk gorunmesi icin yapilacak en basit sey ise saclarini 3e vurdurman olurdu herhalde ii calismalar

ugur_altunbas ve kfks bunu beğendi.
  11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Kenan doğlunun da kafası büyük. Aslında kafa büyük değil de omuzları çok küçük. O yüzden kafa büyük duruyor. Bence o kadar da kötü bir görüntü yok. Profiline baktığımda bunu anlıyorum ben.
    Lakin yanakların etli, çenen yağlı ise biraz da gıdığın varsa bu dietle gider. ama elmacık kemiklerinin iriliği ve çene şeklinle alakalı ise bunun önüne geçemezsin.

12. kfks

kfks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    salvodore _xp aslında evt böle kenan doğulu ve yalın tipi bir görünüşüm var ...ama yanaklar biraz tombul..yani aslında asıl istediğim kaslı ve elmacık kemikleri belirgin bir yüze sahip olmak..bunu sağlarken de kafamında buna oranla daha küçük duracığını düşünüyorum..

ayrıca avatardaki kişi ben değilim..kendisi fenerbahceni eski futbolcusu lazetiç=) ...cvp için tşkler tkrar..

13. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Aslında ben de isterim iri, kemikleri çıkık bir görüntü. Lakin yuvarlak çeneliyim. Kilo aldığımda yanaklarım ele gelir oluyor. Benden de makas almaya çalışan çok. Lakin sevimli olmak bazen çok işime yarasa da bazen yaramıyor. Yanaklar çok etkiliyor kafayı. Yanaklar bir gitsin, kafan sana küçük bile gelebilir. Aslında bu vücutla da alakalı. Profesyonel vücutculara bir baksana. Kafaları omuzbaşı(lateral raise) kasıyla aynı oranda neredeyse. O yüzden body'e ağırlık verirsen kafan küçük durur. Ama bulk dönemde yine yanaklar tombik durur o ayrı.
    Ben sen sanmıştım resimdekini. Lazetiçi bilirim; ama tipini de hatırlamam. Hem çok profesyonel bir foto gibi değil. O yüzden sen sandım. Kusura bakma :D

kfks bunu beğendi.
  14. punkt

punkt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    özür dilerim. orijinal mesaja biraz güldüm. hani yağ yakımı kafayı küçültür mü sorusuna. soruyu soran arkadaştan özür dilerim ancak bir de üzerine doktor olunca soru biraz daha komik geldi. tabi ki küçülmez. ancak yağ yakımı tüm vücuttaki yağları ilgilendirdiği için küçük gibi görünebilir ama o da belki. bence - tabii bu spora yenib aşlayan birisi olarak haddim değil ama- kaslar geliştikçe ve de omuz yapısı kaslarla beraber genişlemiş gibi göründükçe kafa-vücut oranı istediğiniz seviyeye gelebilir.
    sağlıcakla-sporla kalın

kfks bunu beğendi.
  15. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kafatası büyüklüğü sorunu olmadığı sürece küçültür.bariz derecede yağ yakımı yapabilirsen gıdı bölgen yanakların boynun falan incelecektir haliyle...
    saygılar

kfks bunu beğendi.
  16. SomeBodyci

SomeBodyci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar konu çok eskimiş ama yanıtlmakta fayda var. benim kafa 59 cm Geçmişte çok fazla alay konusu oldum. çok kişiyle kavga ettim. hatta body buildinge başlama sebebim de buydu laf aramızda. :) sadece body yapmadan kilo alırsam bence aradaki fark düzelir diye böyle birşeye kalkışmayın arkadaşlar bu size Göbek olarak geri döner ve daha da canınız sıkılır. Ve kafanız yağ yakmayla falan kesinlikle küçülmez. Yapacağınız şeyler şunlar azmedip iyi bir diyetle body e başlayın hem mutlu olun hemde vucudu geliştirin. saçları kısa tutun mevsimine göre tabi. sakal varsa kesin kirli sakal olabilir. 1 ay spor yapıp olmuyor diye bırakmayın sakın(En büyük hatadır). Sabırlı olun. 4-5 ay sonra işe yaradığını hissedeceksiniz. tam 1.5 - 2 sene sonra ise karşılığını alacaksınız. artık böyle bir sonunuz kalmayacak ve aynaya baktığınızda yüzünüz gülecek.. Ben Omuz - sırt ve göğüs antrenmanlarıma çok özen gösteriyorum. tabi diğerlerinide ihmal etmiyorum. ama Omuz özellikle çok çalışmanız gerekn bölüm. yeniyseniz azmedin düzelecektir. benim böyle bir sorunum kalmadı artık. ve tamamen görüntü düzeldiğinde ise sporu bırakmayın. haftada 2 gün yapın.....iyi sporlar.

Sayfayı Paylaş