Yağ yakımı ile ilgili sorunum (resimli)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Xadonis tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Xadonis

Xadonis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi forumlar.
    İlk defa aranıza katılıyorum.Herkese selamlar.Konu açımında bir yanlışım varsa belirtirseniz düzeltirim.

Sorunumdan önce vücudumla ilgili bilgileri veriyim.
    • Boy:1.86
    • Kilo:74
    • Birde salonda ölçülen son vücut analizini ekliycem.
    Sorunum: 2 Sene önce 92 kiloydum.2 Sene boyunca yememe dikkat ederek ve düzensiz sporla 74 kiloya kadar ulaştım.Ama hala memnun değilim.Göğüsümün çok geniş olduğunu ve göbeğimin hiç düz olamayacağımı düşünüyorum.O kadar uğraştım denedim başaramadım istediğim gibi bir vücud.Bununla ilgili gerçek manada yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim.Sormak istediklerinizi memnuniyetle cevaplarım.
    , 20140710_041839.jpg 20140710_041847.jpg 20140710_041858.jpg 20140710_041948.jpg 20140710_042101.jpg

2. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    . Spor hangi spor yediklerine dikkat ediyorsun peki günlük genel olarak yediğin gıdaları yazmanı istiyorum cardio haftada kaç gün yapıyorsun ve salona saat kaç aralığında gidiyorsun biraz paylaşırsan yardımcı olurum istrdiğin vucudu da paylaş googleden benzerini bulup

3. Xadonis

Xadonis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spor düzensiz 2 ay yapıyorum 1 ay ara 1 ay yapıyorum 1 ay ara ramazandan sonra sürekli yapıcam ama eminim işim yok(20 koşu 10 bisiklet sonra ağırlık).Gıda olarak uzun zamandır akşamları sadece tavuk yanında salatalık domates marul v.b şeyler sabah ise salatalık domates peynir zeytin v.b ama bazen kahvaltıda kızartma oluyor haftanın 3 günü falan.İstediğim vücut sadece 0 karına sahip ince olmak kas derdim yok sadece ince olmak istiyorum.
    Yardımın için teşekkürler.

4. Murat.Korkmaz

Murat.Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    hardline carbopure almayı düşünüyorum ancak yaninda kullanabilecegim bi ürün var mı yoksa direk 2 kutu olarak alip kullanayim mi bütçem de geniş sayilmaz önerileriniz nedir?

5. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Kızartma ekmek hamur şeker bir ayır kenara bunlarla işin yok fayda istiyorsan tadına tuzuna değil vucuda yararına bak kuru kuru koşmayla da olmaz yağlı yemek yeme ağırlıkta kaldır set aralarını az tutarsan çok iyi cardio da yapmış olursun verilecek tavsiyeler forumda var iyice her yeri araştır ara butonuna istediğin soruya bak klasik aynı şeyleri yazmayalım beslenmeyi düzene sok kahvaltın bundan sonra yulaf lor yoğurt karışımk olsun

6. Xadonis

Xadonis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap için teşekkür ederim araştırmayı yaptım bulamadım.Belki benim hatam daha ayrıntılı biri yazar yada linki atarsa çok sevinirim.

7. Kadirzm45

Kadirzm45 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    aynı boydayız 92 kiloyum -göbek fln daha fazla tamam da- ama hiç aramızda 18 kilo fark var gibi görünmüyor.

sıkılaşma hareketlerini araştırabilirsin.

ama bir yerde bi hata var yağ oranının daha az olması gerekir.
    yanlış anlama da tüm gün oturup sadece spor saatlerinde mi hareket ediyorsun? bundan da olabilir forumda yağ hücreleri ile ilgili bişe okumuştum orda öyle diyordu
    Şişmanlığın sebebinde çığır açan gelişme | Obezitenin esas nedeni beslenme değilmiş! (sadece obezleri değil bizleri de ilgilendiriyor)

8. lÖZTÜRK

lÖZTÜRK Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Benim tavsiyem biraz basit kaçıcak ama yemene dikkat ediyosan ve geniş bi zamanın varsa bol bol yürüyüş ve koşu yaparsan halledebilirsin. Geniş zamanda (5 ay 6 ay boyunca) uzun süreli yürüyüş ve koşu en güzel karın şekillendirme yollarındandır.

9. Xadonis

Xadonis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Buna dikkat edicem son umudum bu
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Temmuz 2014 ---
    Sadece göğüsüm kalın zaten kollarım bacaklarım ince göğüsümü inceltemiyorum sorun bu fark ondan gözükmüyordur.Okul ve spor çok hareketli biri değilim açıkçası ama artık kafaya koydum finali yapıcam vericem şu kalanları vermiş olan işi bilen birinin yardımını bekliyorum ama.

10. alper7

alper7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Göğüs kafesim biraz önde ve şişkin gibi yani sanki önünden bastırıp yanlara yaymak gerek gibi duruyor sanırım seninde o şekilde resimden öyle anladım. Bu sebepten yağ oranım yüzde 9 olduğunda bile üstsüz göbekli gibi görünüyordu.

11. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Gayet başarılı kilo vermişsin, arada biraz kas da gitmiş muhtemelen ama düzenli spor yapmayanlarda normal. Şu anda yapman gereken yavaş bir bulka girerek yeterli kas kütlesi edinmek. Ondan sonra tekrar yağ yakıp fazlalıkları atınca herşey çok daha iyi olacak. Bunu doğru yapmak için kalori hesabı yapman lazım. fitday, myfitnesspal, fatsecret gibi siteler işine yarar.

Sayfayı Paylaş