Yağ yakımı için supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mahasamatman tarafından 1 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mahasamatman

mahasamatman Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, yaklaşık 2 senedir vg çalışıyorum, ilk 1 senede sadece ağırlık çalışarak 10 kilo verdim, sonrasında biraz daha kardiyoya ağırlık vererek (bir noktadan sonra sadece ağırlık ile kilo verilmiyor) 9 kilo daha verdim.

Başlangıç kilom 114, %29 Yağ oranı
    Şu anda kilom 95 ve %17-18 yağ oranına sahibim.

benim merak ettiğim, son 1-1.5 aydır kilo vermem durdu, kardiyoya ağırlık vermeye başladığımdan beri protein tozu veya creatin gibi supplementler almıyorum. güç olarak veya kas olarak bir hayıp yaşamadım çünki bıraktığımdan beri beslenmemide doğal olarak desteklemeye çalışıyorum.

Şimdi benim sormak istediğim konu şu, acaba şu anda girmiş olduğum durağanlığı tekrardan supplement alarak aşabilirmiyim, hedefim 89-90 kilo ve %12-13 yağ oranları. yani kabaca 5-6 kilo civrında yağ yakmam gerekiyor.

Elimdeki supplementler şunlar:

1- Muscletech Nitrotech whey
    2- Universal Nutrition Creatine
    3- Optimum Nutrition Multivitamin.

son zamanlarda yoğun bir şekilde yağ yakıcı araştırıyorum,acaba Animal Cuts eklesem diyetime faydasını görürmüyüm? yoksa sadece doğal diyetime devammı etsem ne dersiniz?

Haftada 3-4 gün yaptığım Programım şu şekilde:

1. Devset:
    10 Dk ısınma koşu bandında
    3x10 Barbell Squat
    3x10 Deadlift
    Max. Tekrar Crunch

2. Devset:
    10 dk. HIIT koşu (2dk 7km/s 2 dk 10km/s hızında)
    3xMax. Tekrar Chin-up (en fazla 4-5 tane çıkıyor, sonrasında lateral pulldown ile 10 tekrara tamamlıyorum)
    3x10 Seated row (geniş tutuş)
    3x10 Seated row (dar tutuş)

3. Devset:
    10dk Rowing Machine
    3x10 Bench Press
    3x10 Military Press
    Side ve Düz planking (20'şer saniyeden 3 sette toplam 3 dakika planking)

En sondada Mountain climber ile 20 dakika yoğun kardiyo (gerçekten zorlayan bir cihaz). genelde 20 dakika çıkmadığı için yapabildiğim kadar yapıp sonrasında cross trainer ile 20 dakikaya tamamlıyorum.

10 dakika soğuma..

2. Xsteel

Xsteel Yeni Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    günde kaç kalori aldıgını yazmamışsın,eğer diyet ile az kalori olarak verdiysen kiloları,metabolizman kıtlık moduna girmiştir yavaşlamıştır.diyete devam edersen belli bi süre sonra eski haline döner tekrar kilo verirsin,eğer beklemek istemiyosan normal yemek ye belli oranda kilo alırsın fakat metabolizman eski haline döndüğü için eskisi gibi kilo verebilecek hale gelirsin

Sayfayı Paylaş