yağ yakımı için program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ck23 tarafından 1 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ck23

ck23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle bu konularda çok yeniyim bir anda artık kilolarımı vermem lazım diyip gaza geldim ve 92 kilodan 77 kiloya indim. boyum 1.80 en son ölçtürdüğümde 77 kiloyken yağ oranı %11di ve 10 kilo yağ kütlesi vardı. bu ölçümün çok sağlıklı olduğunu düşünmesem de bi nebze fikir veriyordur. ilk ayı adaptasyon olmak üzere 3 aydır aksatmadan spor salonunda çalışıyorum. çalışma programım 2 kere gelinip 1 gün dinlenilcek şekilde. belirli bir kas kütlem var görünürde fakat bazı bölgelerimde birikmiş yağlar var. şuana kadar diyet uygularken (diyetisyen kontrollünde) kardio yapmadım fakat bir süredir yağ yakımım durdu tabi ki artık kardiyo ve şuana kadar kendi öğrendiklerimle yapmaya çalıştığım beslenme programıyla devam edicem program aşağıdaki gibidir. özellikle yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum bu işten anlayan bu işi bilen arkadaşlara her zaman ihtiyacım var. şimdiden yorumlar için teşekkür ederim.

sabah 9

uyanır uyanmaz az yağlı sütle karışık muscletech nitrotech bir ölçek.

1-2 kibrit kutusu yağsız beyaz peynir
    3-4 zeytin
    1 dilim ekmek

(Sabah için şöyle söyliyim okulum öğlen başlıo bu dönem sabah uyanırsam bunları yiyebiliyorum ama her sabah mutlaka uyanıp sütle karışık protein tozunu içiyorum.)

11.00

bir kaç badem, bir kaç ceviz abartmadan canım isterse

13.30

100 gr tavuk göğsü ya da 2 konserve yağı süzdürülmüş(ne kadar süzebilirsem, diyetisyen light ton balığı yeme yağını süz öyle ye demişti onun için light almıyorum) ton balığı 3-4 kaşık bulgur pilavı veya makarna, 1 dilim kepek ekmek bazen yanına zeytinyağlı sebze yemeği etsiz

15.30

2 adet meyve

17.30-18.30 arası hangisine denk gelirse

aynı şekilde 100 gr tavuk göğsü ya da ton balığı( tavuk göğsündeki yağ çok az olduğu için akşamları tavuk yemeye gayret ediyorum.) bir dilim ekmek, 3-4 kaşık makarna ya da bulgur pilavı

akşam 8

2 adet meyva

antreman için interval sistem düşünüyorum. 2dklık hızlı koşu ardından 5 dakikalık yürüme halinde 4-5 set antreman olduğu günler antremandan önce. olmadığı günler de yorulana kadar yapmayı düşünüyorum haftanın her günü kardiyo yapmayı düşünüyorum ama ne kadar sağlıklı olur yağ yakımına etkisi nasıl olur bilemiyorum.

bunun dışında antreman sonrası bir ölçek protein tozu suyla içiyorum.

toplamda diyetteki protein miktarı 110 gr civariyken yağ ve karbonhidrat oranı düşük gibi geliyor bana. ayrıca antreman öncesinde de multipower l carnitine kullanmayı düşünüyorum her seferinde bir tüp. bu arada muscletech hydroxcut alcaktım fakat bayıldım yere yığıldım hastaneye kaldırıldım gibi yorumlar gördüm bu kadar abartmaya gerek yok diye ondan vazgeçtim fakat antreman öncesi kafein desteği almayı düşünüyorum destek dediğim kahve içip öle antremana başlamayı etkisini görenler çok oluyormuş.

evet arkadaşlar bu diyet programı belki saçma gelebilir bilmiyorum diyetisyenin verdiği programının çok benzeri sadece biraz daha fazla et ekledim protein ihtiyacımı karşılayıp kas kaybetmemek için. daha 3. aydasın protein tozu gereksiz diyenler olacak büyük ihtimalle ama herhangi bir zararı olmaz bence ve yağ yakmaya çalışırken toplam 110 gr proteini başka türlü alamam. o konuda yapabilceğim bişey yok.

durum böyle arkadaşlar. sizce uygun mudur bu sistem yağ yakımı için? kas kaybım yüksek olur mu? değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:30 ----------

sanırım ben bunu yanlış yere açmışım benimki günlük gibi değil de daha çok yorum almak soru sormak içindi. silinebilir bu mesaj beslenmeye açtım.

saygılar

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş