yağ yakımı için programım

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve 0nd3r tarafından 6 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    arkadaslar yaza hazırlık yapıyorum malum kendime yag yakmak icin bir beslenme prgramı hazırladım protein tozu yag yakıcı vs. kullanmıyorum programım su sekilde

kalkıs=az lor peyniri tatmin edicek kadar pekmez (fazla degil) yanında 1 bardk su yarım elma
    Kahvaltı=4 yumurta 1 tam 3 beyaz 100 grma yakın lor 1 bardak süt ceyrek tam bugday ekmek
    ara= okulda oldugum icin imkanlar kısıtlı kucuk sütle geciriyorum malesef tam yaglı
    Öglen=göz kararı tavuk gögüs 1 patetes 2 dilim tam bugday ekmek biraz lor salata
    önce 1 fincan kahve
    Antreman

hemen sonra= kefir bıldırcın yumurtası ve 1 tatlı kasıgı pekmez karısmı iciyorum

1 saat= icinde öglenki ögünun tekrarı 1 yumurta beyazı ilaveli olarak

2 saat sonra 4-5 tatlı kasıgı lor yarım elma

yatarken= 1 bardak süt (yarım yaglı )

boy=1.70-72 arası tam olcmedim kilo 75 fazla yag oranıım yok karın kaslarımın bir kısmını görebiliyorum (üst ve adonisin bir kısmı) bel cevrem 89 90 cok yüklersem 92 :) ön kol 37 gögüs 102 cm diger ölcülerim tam aklımda degil sizce
    3 ayda ne kadar yol kat edebilirim bu sekilde ?

Not= haftada 4 gün salona gidiyorum her bölge 3 defa calısıyo 4. gün karın ve cardioya ayırmayı planlıyorum ayrıca off günlerimde 1 saat tempolu kosuyla destekliyorum

2. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Antremanınız ile öğle yemeği arasında kaç saat var ? Eğer 3-4 saat gibi uzun bir süreyse kahvenin yanına antreman için protein + karbonhidrat eklemelisiniz.Başka bir eksik göremiyorum gayet başarılı bir program , tebrik ederim.

0nd3r bunu beğendi.
  3. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    tsk ederim o gercekten güzel bi yere vurgulamıssın ben antremanın saat 5 de oldugunu unutmusum ögle yemegini saat 1.30 2 gibi yiyorum bi önerin var mı ne ekleyebilirim

4. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    (5.00)Kalkıs= pekmez lor elma
    (6.00)KAhvaltı= 3 yumurta 1 tam 2 beyaz lor peyniri 2 dilim ekmek (1 adet domates bazı günler)
    (okul oldugu icin 10.00) ara=Süt
    (13.30)Öglen=3 yumurta beyazı lor salata
    (16:00(ant.öncesi=1 adet patates göz kararı tavuk gögsü tahminnen 100 -120 gram arası oluyo salata 2 dilim ekmek
    (17.00) Acı türk kahvesi
    Antreman
    (20.00)ant-hemen sonra= yarın bardak kefir bıldırcın yumurtası pekmez veya bal karısımı
    saat( 20.30)45 dk icinde= 1 patetes 1 dilim ekmek tavuk gögüs
    (23.00-24.00)Yatmadan= süt

bi kac degisiklik yaptım arkadaslar yapmayada devam edicem bundan sonra artık gün gectikce bazı seyleri azaltıp tekrar yawastan normale cekmeyi düsünüyorum

5. ChivasRegal

ChivasRegal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Antremandan sonra bıldırcın yumurtasının yerine alternatif birşey sunar mısın dostum ? ve bu tavuk göğüsünü nasıl yiyecez haşlıyarak ?

6. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa

haşlama yiceksin onların alternatifini bulsam zaten ben direk bırakcam tek care var oda toz oda simdi bana uymuyor

Sayfayı Paylaş