Yağ Yakımı için Nasıl çalışmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve badem1453 tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. badem1453

badem1453 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar kosu bandı ve bisiklet aldım kilom 128 boyun 188 yaşım 22 sizce en iyi yağ yakımı için hangi kardiyo programını yapmalıyım lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum hedefim 90 kg olmak

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Cardiodan önce beslenme düzeni yapmak daha fazla etkili olacaktır.

3. badem1453

badem1453 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    suanda perhiz yapıyorum hocam daha dogrusu 3 aydır yapıyorum yediklerime içdiklerime tümüyle değiştirdim abur cubur kola vs gibi gıdalardan tamamıyla kurtuldum gunluk yedıgım ekmeğide kısıtladım aynı şekilde yemekleride azalttım ama hiç bir zaman abartıya kaçmadım tatlıları şekeri %90 oranında azalttım 140 dan 128 e kadr ındırm kılomu ancak spor yapmanın zamanı geldıgını dusunuyorum artık kılo vermemde azalma oldu o yuzden kardıyo yapmak ıstıyorum hangı programı uygalamalıyım bılmıyorum bu konulara yabancıyım malesef yag

4. badem1453

badem1453 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sabahtan beri girip cıkıyorum akşam kardiyo yapmak istiyorum bilinçsiz kafama göre yapmak istemiyorum hiç yardımcı olacak kimse yokmu beyler invertal koşu yapabılırmıyım eger benım ıcın uygunsa kılomuda goz onunde bulundurrark bi program onerebılırmısınız?

Sayfayı Paylaş