Yağ yakımı için diyet

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve terraxieria tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. terraxieria

terraxieria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar konu açmıştım ne yazıkki kilitlendi bende forumu araştırdım biraz bilgi edindim kendime bir program hazırlamaya karar verdim fakat profesyonel kişilerden yardım almak lazım dedim.
    Öncelikle yaşım 15 kilom 80-81 civarı ve boyum 177.Öncelikle şunu söyliyim şu anda yeme düzenim rezalet bir düzen kendimde hiç beğenmiyorum fakat mecburiyetten bu düzene uymak zorunda kaldım ki buna düzen denirse.Şimdi kafamdan bir program yaptım araştırma yaparak.Sabahları 2 haşlanmış yumurta,peynir siyah zeytin yerim diye düşündüm tabiki yanlış varsa düzeltilebilir.Okul 8 ders olduğu için saat 1 gibi öğle yemeği yiyebiliyorum okulda yemek çıkmadığı için mecbur evden getiriyorum ben meyva falan götürürüm diye düşündüm elma mandalina falan götürürüm diye düşündüm.Akşam yemeğinde ise ne yapılmışsa ama pilav vs vs yemem.Zaten kick boks yapıyorum haftanın 4 günü antremanda 30 dakka yavaş tempoda koşuyoruz.Evde 5 kiloluk ağırlık,atlama ipi var onlarlada bişi yapabilirim diye düşündüm.Sizinde tavsiyeleriniz varsa yazdıklarımda yanlış varsa düzeltirseniz sevinirim :)
    Biraz uzun oldu ama...

2. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    :) sabah yediğin yumurta senin bütün gün protein ihtiyacını karşılayacak mı peki? sen bu diyetle kilo verirsin ama kendini tüketerek... kas yağ hiçbirşey kalmaz haberin olsun... karbonhidrat yok diyetinde... protein yok... kesinlikle tekrar gözden geçir diyetini

trabzonspor bunu beğendi.
  3. 2Chainz

2Chainz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    diyet programını degistirceksin.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2012
  4. Sabina

Sabina Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    öğle yemeğinde mandalina elma yerine kompleks karbonhidrat ve bitkisel protein deposu olan yağsız bulgur pilavı, haşlanmış mercimek, nohut v.b. yanında light ton balığı, haşlanmış tavuk göğsü, yağsız kırmızı et gibi şeyler yemen lazım. Ayrıca kaymaksız yoğurt, lor peynir, kepekli veya çavdarlı ekmek, bol bol sebze (özellikle yeşil yapraklı) hem sağlıklı hem doyurucu olur. Ve günde aldığın kalori hesabı yaparsan çok daha kolay olacak senin için. Onun için mutfak tartısı almanı tavsiye ediyorum.

5. terraxieria

terraxieria Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Akşamları tavuk,balık yada kırmızı et yiyorum orda sorun yok.Sebzede bolcana yerim fakat öğlen yemeği konusu sorunlu işte okula tavuk tarzı şeyler götüremiyorum :)Karbohidratta alırım yani normalde kursa gitmeden 2 saat önce yiyorum makarna tabi bir tabak makarna karbonhidratı karşılarmı.Öğlen meyvenin yanına tam buğdan ekmekli sandiviç falanda yapabilirim.O karbonhidratı karşılarmı ?

6. mesut yıldırım

mesut yıldırım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle sunu söyleyeyim bende senin gibi diyet yapanlardanım. Yanlış yapa yapa dogruyu buldum. Eger ciddiyetle yapacaksan saat 1 de yulaf veya musli tarzında bisi goturup yemeni tavsiye ederim. Yumurta , tavuk ve balıktan uzak kalma. Metabolizma alıstıkca kiloda verir yag da yakarsın.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2012
  7. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Başlığındaki amaç için sana gereken sey düşük karbonhidrat ve kilo basına 1-1.2 gram kaliteli protein , tabiki birde düşük kalori alımı.

Bunların yanında öğünlerin saatlerinin düzenlenmesi ana öğünlere destek olacak ara öğünler konulmalı. Şeker tamamen kesilmeli yağ olarak kaliteli yağlar alınmalı( zeytinyağı tercihtir- tavsiyem zeytinyağı ve fındık yağını karıştırman ve o şekilde kullanman)

Şimdiden başarılar dilerim
    Saygılarımla ...

mr_dblue bunu beğendi.
  8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli Üyeler
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayfayı Paylaş