Yağ yakımı için bir el uzatsanız :)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve fiestaa tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha önce aralıklarla bb yapmıştım, son 1 aydır düzenli olarak yapıyorum .Optimum gold whey prot. kullanıyorum.74 kiloy 173 boyundayım.
    Günlük beslenmem şu şekilde oluyor
    kalkınca 4 yumurta(1i tam diğerleri beyaz) ( zaman zaman yulaf ezmesi ile omlet yapıyorum)
    2 saat sonra 100grm tavuk ve 4-5 kaşık prinç pilavı
    antreman günüm ise 1 saat sonra protein ve antremandan sonraki 15 dk içinde protein
    2 saat sonra tekrar 100 gr tavuk ve 4-5 kaşık prinç pilavı

bunları yağsız yiyorum genelde

arada abur cubur da yiyordum fakat bu mart ayında hiç yemeyeceğim ve 2-3 gün cardio ve 1 gün yüzeceğim

1 ayda karın kaslarımı göstertmek istiyorum.Sizin bana ne öneriniz olabilir.Bir de solunum rahatsızlıgından dolayı seretide adlı ilacı kullandıgım için therm. yag yakııları kullanmada cok kararsızım.L-carnitine ve bu beslenme programı ve ya sizin önerecğinz bir program(saygıdeger bilen arkdslarmz ve hocalarımzdan) harfiyen uymam koşulunda etkili olabilir mi ?

Vucudum çokçabuk gelişiyor. 1 ayda çok iyi toparladım.Spor salonundakiler :D hatta ne kadardır geliyorsun, :D streoid mi kullanıyorsun felan diye de soruyoralr.

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Sağlık problemlerş olanların termojenik yağ yakıcıları kullanması sakıncalı... Bu nedenle bence kesinlikle bu tür ürünlere bulaşmamanda fayda var.

Sayfayı Paylaş