Yağ yakımı hedeflerim ve ömür törpüm diyet :) yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve safeo tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Hacim kazanmak icin calısırken, idmana giderken kuruyemişdi cevizli sucuktu , bal, pekmez derken iyi hacim aldım ama tabi bunun yanında yağlanmada oldu e birazda tembellik ettim agırlık bastım mekik bile cekmeden cıktım salondan derkeeen diyette buldum kendimi :) Cok fazla yok ama katı diyete mahkum olmamak için inceden bi diyet yapıcam uygulamak istedigim calısmayı ve fikirleri paylasmak istiyorum sizinle ve sizinde fikirlerinizi, yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kahvaltı 08:30
    Aç karnına 3 kasık elma sirkesi üzerine biraz limon ve ılık su
    Aç karnına Arttırmalı sistem ventolin 4-4 4-4 4-8 8-8 die devam edicek
    75-100 gram mısır gevreği
    200ml süt
    3-5 yumurta beyazı
    150-200 gram Lor peyniri
    Supradyn

Öğlen yemeği 11:30
    Lapa pilav
    150 gram haslanmıs tavuk göğsü
    1 kase yoğurt

Antreman öncesi Superpump

Antreman 13:00
    Antremanda set aralarındaki dinlenme sürelerime dikkat edicem 1dk max. Agır calısmaya devam edicem piramit sistem ile 12-10-8. Hareket geçişlerinde mekikler eklicem.

Cift bölge antreaman sonunda 1gün 30 dk bisiklet 10 dk eliptical yapıcam diger gün 30 dk yürüyüş 10 dk eliptical + twist + mekik + sopa.

Antremandan Sonra
    Su an elimden whey protein oldugundan ve cebim bos oldugundan amino alamıcam whey ile devam edicem :) + 1 elma veya muz haric baska bir meyve :)

15:00
    Lapa pilav veya haslanmıs patates + ton balıgı veya haslanmıs tavuk
    Salata veya yoğurt

18:00
    Ventolin
    Lapa pilav veya Haslanmıs makarna + tavuk veya Lor peynir

21:00
    Meyve

24:00 Uyku öncesi
    B komplex
    Lor peyniri veya yoğurt ve süt

Yarın elma-limon-maydonoz ve yeşil çaydan olusan karısımı kaynatıcam ve günde 2-3 bardak onu içicem veya yazdıgım ara öğünlere limonlu yeşil çay eklicem 2 fincan (antreman sonrası ve akşam saatlerinde)

Bu yazdıklarımı harfi harfine uygulayamıcam muhtemelen ama yapmak istediğim şey bu tarz. 2100calori civarı olucak sanırım.

Bazal metabolizma hızım 2000 cal.

Şeker, tuz, kuruyemiş, unlu mamuller, tatlı, kızartmalar, mayonez, cips, kola cikolata diye uzayan bi yasak listem var.

Yakın bir zaman icinde CLA eklicem öğün öncelerine günde 3 adet 3000mg yani.

Bugün itiabari ile Soguk Ölçülerim (üst bas ayakkabı full)

Kilo: 87
    Bel: 93
    Kol: 39
    Ön kol: 32
    Göğüs: 98
    Baldır: 64
    Kalça: 106

Daha öncesinde de diyetler yaptım ama kas kaybetmeme gibi bi istegim hedefim yoktu yani biraz bilincsiz ve eksik diyetlerdi yaptığım ilk ciddi diyet olucak. Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

2. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    haydi hayırlısı :)..whey protein kullanıcam dedin bişey sorayım protein tozu kullanmak kilo aldırmazmı :S

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    amino alcak para yok su an mecbur protein ihtiyacımı whey ile karsılıcam su an :(

4. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende şu an animal cuts ve nitro kulanıyorum fazla yaglarımı yakmak için boğuşuyorum :)tavisye ettigim bence saglam ürünler yanına extra bişey gerekirmi o bilgim pek yok malesef

5. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    daha önce cuts kullanmıstım cok günde tek paket alıyordum antremanlardan önce ve cok güzel sonuc almıstım günde.tek bölge + 8-12 km arası kosuyordum 15-20 dk bisiklet yapıyrdum mekikler cekiyordum ve hala dimdik ayaktaydım :D

6. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş :) elma sirkesi ve limon suyu cok iyi gelicektir sabahları bizzat arkadası yapayıyordu her sabah biraz mide gerektiriyor sadece :) gelişmelerinide yazmanı bekliyoruz kolay gelsin :)

7. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    gelişmeleri yag yakımı günlüğünden yazıcam buraya fikir ve tavsiyeler için yazdım da kimsede tık yok :D

8. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yarına başlarlar heralde benimde pek bilgim yok idare et arkadaşım..

9. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    elma sirkesi ve limon ne işe yarıyo anlamadım bi acarmısnız yag mı yakıyo?

10. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    elma sirkesi yağların parçalanmasını sağlıyormuş ve kullanan arkadaslar güzel sonuclar almıs bende ekledim limon da yağların yakılmasına yardımcı oluyor.

11. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    sabahları kalkar kalkmaz 2 bardak ılık suyun metabolizmayı önemli ölçüde hızlandırdığını okumuştum, yardımcı olabilir.
    Bir de 30 -40 dk arası kardiyo yaptığınız zamanlarda ağırlıkları azaltmanız gerekmiyor mu ? Kaslara kötü etkisi olabileceği düşüncesindeyim.

12. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    protein alımına ve karbonhidrata dikkat ediyorum kilomun 2 katı protein almaya calısıyorum bi yandan gelişmeye devam etmek amacım. Çok katı bi diyet uygulamıyorum esneklikler var yemek konusunda ama altta yazdıgım yasaklı şeyleri hiç tüketmiyorum mümkün oldugunca yagdan kacıyorum agırlıklarda da cok fazla zorlamıyorum

Sayfayı Paylaş