Yağ yakımı - Gelişim - karında biriken yağ

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Amin0Asit tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Amin0Asit

Amin0Asit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu beslnme bölümüne mi supplementler bölümüne mi açsam karar veremedim asıl hedef yağ yakımı olduğu için buraya açtım..1.5 yıl düzenli olarak bb yapıyordum bazı özel sebeplerden dolayı 3 aylığına bırakmak zorunda kaldım.Son 1 aydır tekrardan spora başladım bir kaç cm kaybettiğim ölçülerimi geri aldım fakat sorunum şu ki %10 yağ oranım olmasına rağmen sanki %10 yağ oranımın hepsi karnımda birikmiş bu yağı nasıl yakabilirim ?? düzenli beslenme ve antreman diyceksiniz bende size bugün başladımbeslenme programımı ve bu hafta içinde alıcağım supplementlerimi yaziyim düşüncelerinizi yorumlarınızı esirgemeyin lütfen

7.30 1 ölçek OPTİMUM WHEY
    8.00 6 yumurta beyazı 60 70 gram lor peyniri 1 salatalık 1 domates (ufak)
    10.00 1 muz
    12.00 100 gram lapa yanında light yoğurt ( yoğurtsuz inanılmaz midemi bulandırıyo)
    13.00 ton balıklı salata
    15.00 antreman (antreman başlamadan yarım saat önce ASSAULT alıcam 1 ölçek) ve TWİNLAB AMİNO FUEL LİKİT
    16.30 antreman bittikten hemen sonra tekrar amino
    17.00 OPTİMUM WHEY
    18.30 100 gram lapa
    19.30 300 400 gram haslanmış tavuk veya ızgara tavuk + salata
    23.00-00.00 akşam uyurken 100 gram lor peyniri

fazla kas kaybı yaşamadan karında ki fazla olmayan fakat rahatsız edici yağlarımı eritip karın kaslarımı nasıl belli edebirim ? önerileriniz nelerdir programımda supplementlerimde neler eksik ? yağ yakıcı carnitine ve cla kullanmalımıyım ?

hafta 3 veya 4 gün salondayım
    boy 1.80
    kilo 68 (1.5 sene önce 58 kiloydum)
    yaş 20
    biceps 33cm

2. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Zaten 10% yağ oranın varsa hiç yağ yakımı ile uğraşma derim. Mevcut yağ oranını, yağlanmadan toplam kütleni artırarak düşürebilirsin, yani kaslanarak.

3. Amin0Asit

Amin0Asit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    karın bölgesinde ki kaslarımı belirgin hale getirebilir miyim bilmiyorum biraz karın antremanına önem vericem

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Bende karın kaslarının yağ oranı ile alakalı olduğunu düşünüyordum. Ancak packler gereken kadar büyük olunca karın daha fazla oranda belli olabiliyor. Fotoğraf koyma sansın varsa daha sağlıklı yorumlar gelecektir.

Aldığın karbonhidrat oranını düşürüp karın antrenmanınada önem verirsen hem yağ yakar hemde packlerini irileştirerek istediğin sonuca ulaşabilirsin.

5. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Bende böylebi hata yapmıştım zayıf olmama rağmen etraftan duyduğumuz yağ oranı ne kadar düşük olursa packler gözükürü iyice zayıfladım 60 kg kadar ama packler belli olmuyordu sonradan hacim yapmam gerktiğini öğrendim ve şuan hacim döneminde olmama rağmen sıkınca 4 pack belli oluyor ..

6. AslaYorgun

AslaYorgun Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Isvec, Stockholm
    Bence beslenme programin gayet iyi gözukuyor.!
    Birtek en zon uyumadan önce peyneri bosver...

Birde normal antrenman gunlerine göre daha fazla cardio yap, hem yaglarini yakrsin ve su bol protein dietle kaslarini korursun. !

GO FOR IT!

7. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Packler belli olmuyordu ama düz bir karına 60 kg ile ulaşmış mıydınız?

8. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşım 50 kilo ama karın kasları yok gibi. Amaç karın kaslarını ortaya çıkarmaksa 100-1000 tekrarlık karın egzersizleri yerine 10-20 tekrarlık ağırlıklarla çalışmak lazım.

Sayfayı Paylaş