Yağ yakımı günlüğü (YENİ)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Eren48 tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim özellikle bu sporu amatör olarak eskiden yaptıgımı belli etmek isterim
    Boyum 175 kilom 77 yağ oranımı bilmiyorum ama tahmini 7 kilo kadar bi yağ fazlam var
    gittigim salona para vermedigimden dolayı başımızda hoca yok diyet yada antremanlarda bana yol gösterebilecek.

18 Yaşındayım Lise son öğrencisiyim amacım hazirana kadar verebildiğim kadar yağ yakmak ve kassal gelişim .

-Pazartesi Salı günü okuldayım yemekten yana pek sıkıntım yok ( proteinli besleniyorum karbonhidratı az tüketiyorum 2-3 kepekli ekmek yada makarna varsa ekmeği sıfırlayıp yarım tabak makarna gibi)

-Çarşamba Perşembe Cuma (Stajdayım Öğlen ne verirlerse ondan yiyoruz ama yerken seçici oluyorum ekmek yemiyorum pilav varsa 2 kaşık alıyorum gibi)
    Günde 2 bardak Kahve(Sade) içiyor 1 kerede yeşil çay içiyorum bol su içmeye özen gösteriyorum

Yağ yakmaya ; 08.04.2014'de başladım hem agırlık çalışıp hemde cardiyo yapıyorum

Başlayalı 4 gün oldugundan ben size bugün yediklerimden bahsedeyim isterseniz.
    Sabah 9.30 = 2 tane tavada az yaglı yumurta 1 dilim kepekli ekmek yanına yarım bardak portakal suyu
    Öğlen 2 =1 kase yogurt üstüne bolca acı biber ve nane yanına 1 dilim kepekli ekmek
    Öğlen 4 = Nescafe
    Akşam 6 = yaklaşık 20 tane hamsi 1.5 dilim kepekli ekmek yanına bolca salata
    Akşam 8 = 1 bardak Süt içmeyi düşünüyorum
    Gece 11 = de ise 1 bardak yeşil çay planlıyorum

Not= Her türlü tavsiye bilgi vb ye açıgım abilerim kardeşlerim çünkü bu sporda çeşitlilik olmazsa zaferde olmaz düşüncesindeyim.
    -SPOR-
    Spora Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri gidiyorum araları 1 gün dinlenme koydumki kas gelişimi olsun kas yıkımı olmasın diye.

Pazartesi = Gögüs ,Ön kol,Arka Kol çalışıyorum
    Gögüste üst gögüs çalıştıgım sehbada yatıyorum ve 30 kilo agırlıgı 8*3 set kaldırıyorum
    Aralara 45 saniye dinlenme koyuyorum
    Gögüste alt gögüs çalıştıran sehbaya yatıyor ve 30 kilo agırlıgında 8*3 set kaldırıyorum
    Gögüste sehbaya yatıp kollarıma 10 kiloluk dambıl alıp arkaya dogru esnettigim haraketten 8*3 yapıyorum

Kol Ön kol ve arka kolu çalıştıran toplam 5 harakette hepsini 10 kg dambılla 8*3 set yapıyorum
    sonra ise koşu bandına geçip 15-20 dk arasında interval yapıyorum bi 6 da 2 dk yürüyorum bi 9 da 2 dk koşuyorum bi 12 de 2 dk koşuyorum sonra tempo düşürüp aynısını yeniden uyguluyorum

Çarşamba = Ön kol arka kol, sırt
    kullandıgım makinalarda maksimum agırlık 8*3 set yapmaya çalışıyorum
    sonra yine kardiyo

Cuma = Ön kol arka kol, karın (mekik)
    kullandıgım makinalarda maksimum agırlık 8*3 set yapmaya çalışıyorum
    sonra yine kardiyo

Bundan 2 sene önce sırf koşu yaparak ve kas yakarak çok düşük kalorili diyetlerle 60 kiloya kadar düştüm sonra geri aldım bilginize

Ekli Dosyalar:

2. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabah kalktın ve dündan kalma balıktan agzıma attım bol limon sıkıp yanına bir avuc fındık yedim 1 dilim kepek ekmegi ile.

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    antrenman planinda SIKINTI var.

Niye arka arkaya üc gün kol giriyorsun?
    Beslenmede protein miktarini artirabilirsin:)

4. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın aleyküm çünkü en çok arzuladıgım kas kol kası ve haftada 3 kez çalışıyorum araya 1 gün dinlenme koyuyorum ki kas kaybı yaşayacagım ne kadar kas çalışırsam o kadar yağ yakımında giden kas miktarı kollardan az olur düşüncesindeyim :/ sizin tavsiyeleriniz nedir

5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya

aleyküm selam.Tavsiyelerimi kirmizi ile yazdim

atarm bunu beğendi.
  7. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önerilerine uyacagım üstad da korkum bu badem tarzı şeylerde vitamin protein var ama yağda var bu yağların vücüda zararı olmazmı ben android telimde fatsecret adlı programımda günlük 1400 kal yemek yiyorum ortalama iyimidir sence

8. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Yaglari yakmak icin kaliteli yaglara ihtiyacin var. Kalorisi fazla oldugu icin SINIRLI tüket

9. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üstad verdigin linkteki program sanırsam komple vücüdü çalıştırmak için genellikle deadlift ve sguat üzerine bu antremanı yapabildigim kadar yaparım ama spor salonum daki aletler yetersiz mesela barfiks çekiçek bi alan yok
    bide set agırlık vb belirtmemiş

10. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah okula gitmeden 2 yumurta kırdım tavaya sarılar patlatmalık 2-3 damla zeytin yagı ile yanına 1 dilim kepek ekmegi ve biraz peynirle yedim
    arada bir tane kırmızı elma

öğlen ise ton balıgı yanına tavuk çorba üstüne bol limon ve acı yanına 1 diilim kepekli ekmek

11. wallace

wallace Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Seninki yağ yakım günlüğü değil yemek programı sanki. Ne güzel anlatıyorsun karnımı acıktırdın.

12. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yediklerimi bahsediyorum kardeş merak etme hepimiz açız

13. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spordan geldim iyi bir agırlık antremanından ( kol ve gögüs) sonrasında 25 dk bi 6.5 de yürüdüm bi 9. da koştum 3 km den fazla yol tepip 250 kalori yaktım simdi evdeyim annem zeytinyaglı dolma yapmıs 3 tane ondan attım agzıma bir bardak süt içtimki kaybettigim şeker vücüt'a kazanılsın suanda önümde çorba kasesi boyunda yogurt var üstü nane ve bol acılı yanına sogan aldım ve 1 dilim kepekli ekmek

14. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sabah tartıda 74 kilo çıktım :) 2.5 3 kilo vermişim 8 günde

Sayfayı Paylaş