yağ yakımı görüşleriniz.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    herkeze merhabalar arkadaşlar bilirsiniz ki bundan 2 ay önce sporla 3 ay önce sporsuz bir şekilde dieye başlamştm o 1 ayı diyet olarak saymıyorum tamamen saçmalıktı!. ve şu 2 ayda düzenli olarak 20 kg verdim şuan boyum 1.90 kilom 95 vücut yağ oranım hala fazla hocama bu konuda çok güveniyorum ve bu hale gelmemde en büyük katkı onundur. yalnız 5 kilo fazlalığım olduğunu düşünüyorum ve şöyle bir karar aldık ağırlıklı olarak haftada 4 gün vg+25 dakka kardiyo 2 gün full kardiyo yapmaya karar verdim ve güzelde bir programım var beslenmem oldukça iyi protein ağırlıklı karbonhidrattan biraz kısıyorum mecbur. bana kalsa bu 5 kiloyu vermem 15 günümü almaz yalnız kas kütlem az olduğundan bu kalan fazlalığı nisan sonuna kadar yağ oranımı düşürüp kas kütlemi artırırarak vermek istiyorum ve böylece vücudmu daha çabuk toplicağıma inanıyorum genede sizin görüşlerinizi bilmek isterim saygılar vücut tipim mezo endo

2. berke05

berke05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    beslenme programını yazsana hocam :)

Sayfayı Paylaş