Yağ Yakımı Diyetim - Önerilerinizi Bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve herorec tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah kahvaltıdan önce 250 ml pınar light süt içiyorum.

Kahvaltıda : Kibrit kutusu light peynir,1 haşlanmış yumurta,salatalık,domates

Öğlen : 2 Çorba kaşığı Haşlanmış makarna veya bulgur pilavı veya pirinç pilavı

Akşam : 100 gr ızgara tavuk göğsü

Ara öğünlerde çok acıkırsam 1 adet salatalık yiyorum.

Bazı zamanlarda öğlen yemeğinin yanına sebze ekliyorum taze fasülye gibi...

Önerilerinizi,hatam varsa hatalarımı düzeltmenizi bekliyorum.Yeni başladım body'e kilom 83,belim 94,bel çevremde yağlanma var.Yağlarımı yakmaya çalışıyorum.

İyi forumlar...

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bence kardeşim ağırlık antremanı yapmdığın günlerde cardio yap sabhleyin 30 45 dk arası koşu,bisiklet ,eliptical bisiklet gibi çalışmalar yap istersen antemandan sonrada yaparsın ama süre45 dk yi geçmesin yoksa vücudun kaslarıda yakar ayrıca protein miktarını artır çünkü kaslandıkça daha fazla yağ yakarsın örneğin sabahleyin biraz daha fazla yumurta beyazı ekle her öğünde protein almaya çalış örneğin makarnanın yanına tavuk göğsü veya light yoğurt ekleyebilirsin ayrıca akşam yavuk göğsünün yanına kepekli makrna,pirinç gibi şeyler ye tamamen karbonhidratı kesme akşam saay 7 den sonra karbonhidrat tüketme şekeri kes ekmeği beyaz yerine tam tahıllı yiyebilirsin abur cubur kesinlikle yasak bunları yaprsan bence yağlarını yakar ve güzel vücuda sahip olabilirsin iyi çalışmalar..

3. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio'yu antrenörüm yasakladı.Bu arada unutmuşum kahvaltıda 1 dilim çavdar veya kepekli ekmek yiyorum.

4. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    niye yasakladı

5. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 1.86 daha fazla kilo verirsen iyi durmaz dedi.Evde kondisyon bisikletim var diye sordum.

6. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim o zaman cardio yapmıyosan diyeti biraz daha kendine göre düzenle ve dediklerimi bence uygula karbonhidratı kesme kompleks karbonhidrat tüket pirinç,makarna,ulgur proteini artır ve devam et diyetin genl olrak iyi bunlarıda düzelt hedefine ulaşırsın

7. dhg

dhg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya bas whey proteini haftada 4 gun temiz antreman kas kütleni arttır zaten zamanla yağlarında erir. kardio nası yasaklanır hala anlamıyorum

8. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş şu an yeni başladığım için protein tozları vs. kullanmak istemiyorum.Belki zamanla şu yağı erttiğimizde kullanabilirim daha yolun başındayım :)

Sayfayı Paylaş