Yağ Yakımı CLA + Mide

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ALLy tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ALLy

ALLy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ali
    Yer:
    kocaeli
    merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yere açtımmı bilmiyorum,yanlış yere açtıysam doru yere yönlendirirseniz çok sevinirim.SAYGILARIMLA...

189 boy 82 kiloda %13,5 yağ oranına sahip biriyim yaklaşık 15 gündür VG. yapıyorum bunun yanında ilk 15' ve son 15' cardio yapmaya çalışıyorum koşu ve ip atlama bunlarla birlikte GNC den CLA almamı önerdiler bende aldım kutu bitmek üzere ama hiç bir değişiklik olmadı...acaba benmi farkedemiyorum.tekrar ölçüm yaptırsammı,

birde en büyük sorunum beni kilolu gösteren şey göbeğim midemmi genişledi neoldunu bilemiyorum ama şiş duruyor buda beni göbekli daha çok yağlı gösteriyor.düz bir karına sahip olmak için ne yapmalıyım.99 yılından beri profesyonel dayanıklılık sporuyla uğraşıyorum 2 senedirde yapmıyorum.karın kaslarım gayet var sert durumdalar ama üzeri biraz yağ kaplı.ama en büyük sorun karnımı nasıl içeri çekik göstericem düz bir karın için yardımlarınızı bekliyorum
    SAYGILAR.....

2. koraytsbc

koraytsbc Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cla uzun sürede etkili olur ve yağ yakmada çok etkili olmayabilir kısa vadede sadece yağ depolanmasını durdurur . cla yerine uygun bir diyet(yağ depolanmaması için) ile l-carnitine kullanabilirsin.

ALLy bunu beğendi.
  3. ALLy

ALLy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ali
    Yer:
    kocaeli
    İlgin için çok teşekkürederim, çok saolsun

evet arkadaşlarım hocalarım yorumlarınızı yardımlarınızı bekliyorum gerçekten ihtiyacım var...........

4. ALLy

ALLy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ali
    Yer:
    kocaeli
    hocalarım yardım bekliyorum sizlerden...

Sayfayı Paylaş