Yağ Yakımı antrenmanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DjMaJeRe tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır yağ yakımı amaçlı salona gidiyorum, yağ oranımı %20lerden 12'lere kadar düşürdüm, Protein Tozu + Creatine + BCAA + Glutamine kullandım şimdi Hydroxycut Elite başladım onların yanında, beyaz un'u ve şekeri hayatımdan çıkardım, her gün 3 yumurta yiyorum ve tavuk ya da köfte oluyor akşam menülerimde, salona gittiğim günler antrenmandan 2 saat önce bulgur pilavı yiyorum yoğurtla beraber, antrenman programım ise,

Pzt: 10dk cardio + Göğüs-Biceps + 20dk stilli yüzme (Kurbağalama + Kelebek)
    Salı: 10dk Cardio + Sırt-Triceps + 20dk stilli yüzme (Kurbağalama + Kelebek)
    Çarşamba : Off
    Perşembe: 10dk Cardio + Bacak-Omuz + 20dk stilli yüzme (Kurbağalama + Kelebek)
    Cuma: 10dk Cardio + Göğüs-Biceps-Triceps (Hafif Ağırlık Çok Tekrar) + 20dk stilli yüzme (Kurbağalama + Kelebek)
    Cmt-Pzr: Off

şu an ki halim ise bu şekilde

Göğüs ve karın bölgesinde hala yağlanma mevcut, göğüs için yalancı jinekomasti var dediler, yağ yakımıyla gideceği söylendi, 2 ay önceki halimin fotosu malesef yok, programla ya da beslenmeyle ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum, amaç yağ yakmaya devam edip kol ve omuz geliştirmek

2. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şu an ki halim

3. fatihturkerr61

fatihturkerr61 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    uzatkan çekip bütün bölgeleri göstersen daha iyi olurdu. Ama şuanki halin iyi gibi görünüyor

Sayfayı Paylaş