Yağ Yakımı İçin Takviye Yardımı.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve muay_thai tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muay_thai

muay_thai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siteye yeni üyew oldum vücut geliştirmeye yeni başlayan biriyim bi konuda yardım almam gerektiğini düşünüyorum.
    öncelikle kendimi bi miktan anlatayım 13 yıl kadar kick boks,muay thai, kung fu taekwan-do gibi uzak doğu sporları yaptıktan sonra üniversiteyi kazanınca sporları bırakmak zorunda kaldım 4 yıl gibi bi aradan sonra şimdi yeniden başladım.
    yaş 23
    boyum 178
    4 yıl önce sporu bıraktıgımda 72 kilo idim
    2 ay önce spora başladığımda 96 kilo idim
    şimdi kilom 86 2 ay gibi kısa bi sürede haftada 3 gün vücut geliştirme 3 gün ise agırlık antremanları ile 10 kilo verdim bu antremanlarla beraber yemek ögünümü 2 ye ve ekmeği sadece sabah kahvaltılarında yemeye başladım
    vücudumda gözle görülür bi düzelme oldu belim 15 cm kadar inceldi
    tabi bununla beraber kollarım 26 cm gibi degerden 32 cm gibi bi degere çıktı
    haftanın 6 günü ağır antremanlar yapmama rağmen hiç bi ilaç takviyesi kullanmamaktayım
    ama son 15 gündür kilo vermem yavaşladı ve karın bölgesindeki özellikle yan bölgelerdeki yağların yakılması herkesinde bildiği gibi zor bir iş
    bu konuda yardımcı olması için CLA yada L-CARNITIN almayı düşünüyorum
    eski hocam CLA almamı şimdiki gittiğim salondaki hoca ise L-CARNITIN almamı tavsiye ediyo
    bu yazdığım bilgiler doğrulrusunda yardumcı olabilirseniz sevinirim
    önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme: 16 Şubat 2009
  2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    uzun vade de 90 gün gibi cla daha faydalı olur her yönden cla çok daha sağlıklı ama uzun vade de tabi

muay_thai bunu beğendi.
  3. muay_thai

muay_thai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum 90 gün gibi bi sürede en az 3 kutu CLA kullanırım ben tek 1 kutu kullanıp sonra tekrar düzenli antremanlara devam edicem aslında kilo verme konusunda çok bi sorunum yok temelde eskiden sporcu oldugum için vücut kendini kolay toparlıyo ama özellikle karın bölgesi için böyle bi ilaç takviyesi düşündüm
    yinede önerin için saol

4. muay_thai

muay_thai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda başka kimseden tavsiye alamıcakmıyım?

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ben dahil l carnitineyi kullanıpta işe yaradığını yören yoktur yada çok azdır onlarda psikolojik tir cla bel kalça ve basendeki yağları vücuda yayarak eritir yağ asiti olarak ta her türlü vücuda faydalı maddi sorun varsa hiç alma daha iyi carnitin fln işe yarar şeyler deyil kendine güveniyosan alma o da bedava deyil

6. smert62

smert62 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim, bak çok basit sadece 500 mg vitamin C alırsan, doğal olarak vucütta karnitin oluşur. Daha fazla yağ yakarsın. Daha sonra bana da bir teşekkür edersin.

Hadi bakalım. O kadar kasma kas yapma...

Sayfayı Paylaş