yağ yakıcılar ne kadar sağlıklı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve berrak betül akdemir tarafından 30 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. berrak betül akdemir

berrak betül akdemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    bu hapların sağlık açıısndn bir zararı varmı yok mu merak ediyorum? ayrıca hap desteğiyle verilen kilolar daha sonra daha kolay alınıyomuş doğrumu? :?:

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    mevcut bir sağlık probleminiz yoksa aşırı bir sağlık riski içermezler (bol su içmek kaydıyla)....verilen kg.ların geri alınması beslenmenizle ilgili, dikkat etmez-gelişigüzel abur cubur yerseniz nasıl vermiş olursanız olun kolayca geri alırsınız...

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    sanırım yağ yakıcı supplementlerden bahsediyorsun.aşırı doz alınmadığı ve bol su içildiği taktirde yan etkisi yok gibidir .ama önemli olan yağ yakıcının yardımcı ürün olduğunu unutmamak .yani diyet ve spor ile birlikte uygulanmazsa hiç bi işe yaramıyorlar.kilo verdiğiniz zamanda 2.5-3 yıl muhafaza etmeniz gerekir kiloyu .

4. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    L-Carnitine ve CLA,gerçekten etkili ve sağlıklı ürünlerdir.Diğer ürünlerle ilgilenme.Hem gerek yok,hem de riskli..

5. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    yağ yakıcı ürünler zaten amino asitten yapılıyorlar.
    yani etten sütten hiç bir farkı yok.
    ;)

6. SinanATASOY

SinanATASOY Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    CLA ve Karnitin aynı zamanda alınırsa zararı olurmu?

7. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    zarari degil bilakis 100 de 100 faydasi olur :D

8. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    ben 100 tablet 500mg l-carnitin aldım,günde 2 tablet kullanıyorum.başlayalı 1 ay oldu,antremanlarda daha fazla terletiyo,daha enerjik yapıyo bünyeyi.kullanmaya başladığımdan itibaren 4 kilo verdim.

9. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    Şunu unutmayın

Arkadaşlar ilaç olupta insana yan etkisi olmayanın ne gördüm nede duydum.Bahsedilen iki ilacında yan etkisi var ama diyerleri kadar kötü deyil.Mesala yanetkileri(vücutda böbreklere aşırı yüklenmeyapar bu sayede vücut çok çabuk su atar )(vediyerinikise karaciyere yüklenir ve çabuk yorar)bunları test etmek isterseniz bir(ÜROLOGA gidip tirigilesit ve üre konturolu yaptırın nededimi ozaman anlarsınız

10. Horrible

Horrible Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    istanbul
    L carnitin ve CLA yan etkısı olmayan ılaclardır her eczaneye doktora gıdıp sorabılrsın bunları kullanan hocalarımdan arkdslarmdan bılıyorum..
    Zaten bole arastırmadan alınmaz ılaclar normal tepkın :)

11. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar yan etki drken bunu iyi anlamali. L.carnitin 8.000mg alindiginda dahi yan etkiye rastlanilmamis. 15.000mg larda L.carnitinde az cok yan etkiler görünmüs. Bu her zaman degisiyor. Mesela günde 2 aspirin alan bir adam 8 hafta kullandiginda yan etkiye rastlamazken bunu günde 3 tablet yaparsa(1500mg) yan etki ortaya cikiyor. Hersey dozlamayla ilgili. Yoksa sen bi oturusta 1 kilo elmeyi mideye indirirsin karnin agrir ve kusma yada ishal olabilir. Iste elma bile yan etki veriyor. Mesela bir oturusta doktorlar 1 kilo balik yemeyin der. Vucut dengesini bozuyor basiniz agrir kusma da görülebilir der. Dozlama önemli.

12. Horrible

Horrible Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Evet Doz onemli. Ilacın kullanım recetesını okursan hıc bı sorun olmaz..
    Ama calısmadan evvel bı gaza gelıp fazladan alırsan bı kac gun erken yapayım dıye saglıgından olabılrsın..
    Herseyın yan etkısı vardır fazlaya kacmadan kullanmak lazım.

13. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    benımde kılo vermem durdu bende almak ıstıyom ama ecz de cok degısık markalarda var sızce kullanan alan varsa tecrübe eden hangısı abı bı yazsanız nasıl kullancaz onuda bı zahmet fıyatlar da cok degısken ucuzmu pahalı olanmı sasırdım vallah bı el atın :cry:

14. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hemen bi oneri kullanan arkadaslarımda fazla oldugu ıcın öneriyorum ben baslayalı 3 gun oldu cluntrebol kullanımı ılk gun 1 ıkıncı gun2 ucuncu gun3 7 ye kadar gidiyor sonra tekrar 1e dusuyor bu cızelge aynen devam ve 8 hafta sürüyor tabi diyet sart haftada 6 gün spor 3 günü cardıo yaparsan dahafazla etkısını gorursun kutusu 12lira falan 7 kutu bitiyor

Sayfayı Paylaş