Yağ Yakıcı yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Selim Kurt tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Selim Kurt

Selim Kurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar Yaşım 22 Spora ilk Başladıgımda Kilom 128lerdeydi Aradan uzun zaman Gecti yaklaşık 3 ay gibi bir sürede 115 kiloya inebildim yağ yakıcı kullanmadan diyetisyene gitmeden sadece diyet ve sporla bu hale geldim ve suan duraksadım Hardline l carnitine sıvı kullandım ve faydasını görmedim diyebilirim sadece ter attırıyor aşırı degil oda normal terleme gibi geldi bana suan forumda baktıgımda bana en mantıklısı Hydroxycut Hardcore X Stix bu ürün geliyor sizce ne yapmalıyım bu ürün benim işime yararmı yoksa başka bir ürün tavsiye edecek olan varmı şimdiden ilginize teşekkür ederim gercekten cok ihtiyacım var yardıma takipteyimduh:arrow:

2. PaleHorse

PaleHorse Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Önce beslenmene dikkat etmen gerekli. Yağ yakıcı alıp da kilo veremediğini söyleyen bir sürü insan var. Zaten piyasadaki çoğu yağ yakıcı beş para etmez, ben böyle düşünüyorum.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/usplabs-oxyelite-pro-t24386.html
    Bu linkteki ürünü kullanan birini tanıyorum. Tarak kemiğini kırmıştı, 2-3 ay kadar hiçbir aktivite yapmadı. Spora döndüğünde hemen buna başladı. Bir ayda bitirdi, 8 kilo verdi, çok beğendi ama bence onun etkisi sandığı kadar büyük değildir. Bizim antrenmanlar ağır geçiyor. Diyeceğim o ki; antrenman yoğunluğunu artır. Ne bileyim, set arası dinlenme sürelerini azalt, set ekle, ağırlık ekle, sabahları koşuya çık, ip atla... Beslenme şeklini, kullandığın supplementleri, programını falan versen daha iyi olurdu.

3. Selim Kurt

Selim Kurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle ilgin icin teşekkür ederim benim çalışma programım hocamın verdikleri şunlardır.

Cardio
    Run Band 25dk
    Bike 10dk ( 15 yapıyorum)

Mide
    Ab Crunch 4x50
    Seated Knee Up 4x15
    Roma Chair 4x20
    Lying Leg Raise 4x20

Bel
    Standing Twisting 4x50
    One Dm.Side Bens 4x20
    Lower machine 4x20

Göğüs
    Chest Press 4x25
    Butter Fly 4x20

Omuz
    Soulder press 4x20

Pazu
    Barbell curl 4x15

Sırt
    Back latpuldown 4x20

Bacak
    Leg extension 4x25

Bunları hocam günlük yapmamı soyledi iş nedeniyle saat ancak akşam 8de gidebiliyorum ve hepsini yapamıyorum 1.gün Cardio 2.gün Ağırlık yapıyorum programım bu şekilde

4. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Bu Hareketler Cok Az Nasıl Antreman Bu

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    OxyElite'i bir yaklaşık 5-6 gündür kullanıyorum. İlk izlenimler bence güzel. Bol bol terletiyor ve tokluk hissi veriyor. Kötü yanı ise uyku düzenim berbat bir hal aldı ama bugün düzeldi gibi. Bu tarz takviyeler alırken dikkatli olmak lazım.
    Hydroxycut'ı kullanmıştım daha önce ama pek verim alamamıştım. Büyük ihtimal beslenmenin düzgün olmamasındandı.
    L-carnitin konusunda ise direk aynısı benimde başıma geldi. Hatta beslenmeme dikkat ettiğim halde kilom sabit kalmıştı.

6. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Ilk 3-4 gun adaptasyon sureci biraz sikintili ama ondan sonra oxynin etkisini daha fazla hissediyorsun ve baslangictaki yan etkileri bitio

7. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Antrenman programı zengin değil.Bench press , omuzlar vb. eksik.Bunları tamamlamalı ve antrenmanınızı zenginleştirmelisiniz.

8. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    Ben yağ yakıcı olarak geçen yaz hydroxcut hardcore x kullandım siyah kutu şimdi piyasada yok bu ürün çok iyiydi gerçekten şimdi elimde hydroxycut advanced var pek etkisi yok öteki kadar bir de hardline l-carnitine tablet ve likit kullandım bunların da pek etkisini görmedim, nanobolix cla kullandım ve etkisinin iyi olduğunu söyleyebilirim, kullandığım yağ yakıcılar bunlar dostum işine yararsa diye yazdım diğer arkadaşlar da deneyimlerini paylaşırsa faydalanabilirsin

Sayfayı Paylaş