Yağ yakıcı ve Vücut Sıkılaştırmak için tavsiyeler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve amentes tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. amentes

amentes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar siteyi çok beğendim.Bence vücut geliştirmek bir spor olmanın dışında kendine saygısı olan her erkeğin ilgilenmek zorunda olduğu bir alan. Ben 1.77 boyunda ama 90 kilo civarında yağ fazlası genellikle göbek etrafında toplanmış birisiyim (utanıyorum ama ne yaparsın) 4 yıl kadar önce bu spora başladım bir uzman denetiminde ama 2 ay kadar sonra bırakmak zorunda kaldım sebebi ise çok fazla hacim kazanmaya başlamıştım artık elbiselerimin içine giramaz olmuştum abartmıyayım ama tam olarak hatırlamıyorum mesela pazu capım neredeyse 7cm civarında artış gösterdi. Bana uzman hocanın tavsiyesi zayıflamak ve tekrar başlamak oldu. Şimdi sizde ciddi bir yağ yakıcı ama faydalı bana kısa zamanda 15 kilo verdirecek bir yağ yakıcı tavsiyesi istiyorum. Birde GNC diye bir firma var onun görüştüm sizce malları nasıldır. Güvenebilir miyim. Ama yağ yakıcı kullandığım esnada egzersizimi salonda yapmak yerine ev de şınav mekik ip sekme koşu bandı gibi ufak egzerszilerle yapıcam bulun faydası olur mu şimdiden teşekkürler tüm tavsiyeleriniz için....

2. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    foruma hosgeldın arkadasım.
    15 kilo verdırecek yag yakıcı=kafaya kılo vermeyı koymak,dengeli bir diet,ve kardio en az 40 dakıka.

vucudun kendı bır mekanızması var.bunu için gun içi metabolızmanı devamlı hareket halınde hızlı calısır sekılde ayarlamalısın.yesıl cayla vb seylerle bunu harekete gecırmelısın.su an bır arkadasımmı calıstırıyorum.26 gunde 4 kg verdık ve bır gram yag yakıcı kullanmadan.halıyle vucut bu sok darbeye alısacak bır on gun sonra sonra platoya gırecek yanı duracak .kendını korumaya alacak o anda yag yakıcı suplementlere bakacagız.cunku platoya gırıldıgınde.vucuta ek bır uyarı gerekecek.eger sen bastan yag yakıcı ıle baslarsan platoya gırdıgınde ne yapacaksın..

bu konu hakkında cok makale var forumda arastırmanı okuyup dahada bılınclenmenı tavsıye edrım.gerek yag yakıcı suplementlerı kullanan arkadasların yorumları gerek dıet.gerekse calısma stıllerı hakkında okuyarak cok sey ogrenebılırsın

saygılar dılerım
    ve forumdan bılgılenmenı ve gelecekte bızımle paylasmanı temennın ederım

fatihsultan bunu beğendi.
  3. gürkan21

gürkan21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam selam ben37 yaşında 1.75. 95kğ yum artışeker tansiyon kolstrol hastasıyım birde boyunda 4ad fıtık beldede yeni başlıyan fıtık oluşum var burada yani diyarbakırda salona gitim hoca fıtık ları biz yok ederiz dedi salona gitsem faydası olurmu şimdiden teşekkürler

4. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    NIKE platoya girmek olarak adlandırdıgın olayı ben yasıyorum su anda definasyonumun 15. gunundeyim ve su ana kadar 3 kilodan fazla verdim ama birkac gundur artık vucudun karsı koydugunu hissedebiliyorum kısaca metabolizmam yavasladı ve bu hızda kilo vermeye devam edemeyecegim aşikar..vucudun platoya girdigi donemde yag yakıcı kullanımından bahsetmişsin.bunun hakkında dusunurken su ana kadar uygulamadıgım bir calısma geldi aklıma.. kilo alma donemindede bir sure sonra bir nevi plato donemine giriyorum ve ne yesem kilo alamamaya baslıyorum ve haliyle yağlı şekerli ne varsa yemek zorunda kalıyorum kaloriyi yukseltmek icin buda biraz yaglanma yapıyor.. plato donemlerine gelindiginde yani 15 gunde bir antreman sistemimizi degissek,yani definasyon ile bulk arasında gidip gelsek nasıl olur ? kilo alırken metabolizma hızlandıgında definasyona donsek ve rahatca yeterli proteinide alarak 2 3 kilo versek 15 gun sora metabolizma yavaslayıncada kilo alma programına gecip verdigimiz kiloları kas olarak alsak ? siz boyle birsey denedinizmi veya aramızda deneyen biri varmıdır ?

5. kimsebenisevmiyor

kimsebenisevmiyor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi daha iyi anlıyorum o vucutcuların ne kadar zor bir iş yaptığını.

6. mesadur

mesadur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sıkılaşma

Arkadaş sana bişey sormak istiyorum.Ben evde dambıllarla çalışıyorum yaklaşık 1 aydır ama niyetim kaslarımın büyümesi değil sadece vücudumun sıkılaşması,belimin ve bacaklarımın şekillenmesi ve kasların belirginleşmesini istiyorum boyum 182 kilom 90 nasıl bir çalışma yaparım ve kaç ayda sonuç alabilirim yardım ederseniz sevinirim

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/search.php?searchid=516161

bonatschi ve saydam bunu beğendi.
  8. fatihsultan

fatihsultan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    okuduğum yorumlar içerisinde en anlamlı yardımcı olanlardan birisiydi..sözlü olarakta teşekkür etmek isterim...
    şimdi ben başladığımdan beri 6 kilo verdim.... 2 ayda diyelim...başladığım zmanlardan daha fazla çalıştığım daha az yediğim halde kilo verme yavaşladı diyebilirm..2 haftada ancak 1 kilo vermişimdir..oda yediklerinle bile değişebilecegi için değişimin tam değerini bilemiyorum ama bariz bir durma söz konusu...ilk defa sizden duyduğum için sorayım..platoya girmek bu oluyor anladığım kadarıyla... çalışma tempomu mu artırmalıyım...yoksa benimdemi şuanda CLA vb yağ yakıcılar kullanmam gerek...??? bunların her ne kadar yan etkileri yok denilsede...doğal olmayan herşey zararlıdır fikri hakimdir ya..endişeleniyorum...ama baklavalarıda istiyorum karnımda...hem görüntü olarak hem tatlı olarak...hyper_

saygılar...

9. Maxiqals

Maxiqals Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bu forum da ki ilk mesajım ;)
    Öncelikle çok güzel bir site ve çok faydalı. Neyse konuya geçelim.
    Ben 24 yaşındayım 1.75 boyundayım.
    2 aydır hafta da 3 kere günde 1 saat düzenli bir şekilde koşuyorum.
    76 kiloydum ve şu anda 71 kiloya kadar indim. Kol bacak ve omuzlarımda farkedilir bir sıkılık oldu. Fakat karın bölgemdeki yağlar olduğu gibi duruyor.
    Bu yüzdende 1 haftadır mekik çekmeye başladım.
    L-carnitine kullanırsam yaptığım cardio ve mekik hareketlerine katkısı ne kadar olur ve ne kadar zamanda sonuç alırım?

10. Maxiqals

Maxiqals Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ek olarak Eczanelerde satılan 10-13 tl lik l- carnitine ler ne kadar etkilidir?
    Ve forumda l-carnitine yada cla gibi yağ yakıcılar hakkında yazılan herşeyi okudum ve yorumlara bakılacak olursa birisi diyor ki çok işime yaradı birisi de diyorki hiç bir işe yaramadı kesinlikle para tuzağı. Şimdi sormak istediğim şu : Kullanım şeklinde mi hata yapılıyor? Yoksa bünyeden bünyeye fark mı ediyor? Gerçekten bu çelişki kafa mı çok karıştırdı. Nerdeyse almaktan vazgeçicek duruma geldim.

Hardline L-carnitine hakkında da bilgi verirseniz memnun olurum.

Son düzenleme: 26 Şubat 2009
  11. fatihsultan

fatihsultan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    al bendende o kadar.. bende carnitin ve cla almaya karar verdim...ama birisi süper filan derken diğeri yok bi işe yaramıyor diyor...bi doktor yan etkisi yok mis gibi derken diğeri tam tersini diyor okumaktan gözlerim acıdı...ama bir türlü sonuç yok..

12. Maxiqals

Maxiqals Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda gerçekten profesyonel ve bilimsel çalışan tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş