Yağ Yakıcı ve Tavsiyeleriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ker3m tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ker3m

ker3m Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, spora yeni baslamis biri olarak deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum.
    Yaklasik 1 hafta oldu spora baslayali. Cardiyo agirlikli haftada 3 veya 4 gun spora gidebiliyorum. Forumda acilan bircok konuyu okudum fakat tam olarak bana uyacak bir konuya rastlayamadim.
    ~> Benim amacim yag yakmak ve tabiki de kas kaybetmemek. Bu acidan L-Carnitine 3000 mg kullanmayi dusuyorum fakat internette arattigimda bircok secenek geliyor. Power plus, nutrade vb. Para konusunda bir kisitlamam yok.
    Yasim : 22
    Boy : 176
    Kilo: 98
    ~> Deneyimli arkadaslardan ricam bana L-Carnitine 3000 mg'dan hangisini tercih etmeliyim veya baska yag yakicilarda olabilir. Ayni zamanda kas kaybetmemek icin ek birsey almam gerekiyor mu?
    Simdiden tesekkur ediyorum.

2. mr.perfect

mr.perfect Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    Lipo 6 Black Ultra Concentrate ürününü önerebilirim .1 sabah, 1 öğlen olmak üzere günde iki kapsül kullanmanız öneriliyor. bir seferde kesinlikle 1′den fazla kapsül kullanmamalısınız. Ürünü kullandıktan 30 dakika sonra yemek yemelisiniz. bu ürün bildiğim en iyisi ama ek olarak yağ yakmak için kaloriler üzerinde azaltmalar yapmamanı onun dışında düzenli küçük öğünler yemeni tavsiye ederim ve en önemlisi kardiyo şart tabi :D

umut05 ve ker3m bunu beğendi.
  3. essy

essy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünün birde bayanlar için olanı var lipo 6 black hers ultra concentrate ama onu bulamadım acaba Lipo 6 Black Ultra Concentrate alsam olur bir yan etkisi olur mu

4. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 5 aya girdim spor yapalı . 100 kgdan 80e düştüm . Şimdi 83 kgyum kas olarak almaya çalışıyorum . Düzenli bir beslenmem var . Whey ve creatine kullanıyorum . Diyetisyen ve spor hocam bulk dönemdesin sen takılma yaza çözeriz deselerde ben şimdiden kas hatları belli bir vücut istiyorum . Kilo 83 yağ oranı %15 . Sizce L carnitine kullanmalı mıyım ? Antremanlarımda cardio yok . Kas kaybetmek istemiyorum .

Sayfayı Paylaş