Yağ yakıcı ve protein tozu.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Fırat Akdeniz tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Fırat Akdeniz

Fırat Akdeniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci,MMA(Mixed Martial Arts) Hakem, Tiyatrocu
    Yer:
    Ankara, Turkey
    arkadaşlar merhabalar öncelikle.
    ben kickboks yapıyorum bi süredir. vücudumuda şekillendirmek istiyorum. saatlerdir araştırıyorum ama yağ yakıcılar hakkında beni tatmin eden bilgi bulamadım. antrenmandan sonra protein tozu kullanıyorum.
    3 ayda kickboks antrenmanları ile 5 kilo verdim. vucut birazcık olsun toplandı gibi. ama daha fazlası için ne yapmam gerek?
    kickboks hocam bana protein kullanmamı söylemişti. o yüzden kullanıyorum yoksa aşırı bi fark göremedim. birde bende göbek ve bel kısmında yaglanma var onlarıda yakmak istiyorum yag yakıcı kullanmalımıyım?
    salı gununden itibaren hocanın verdiği bir agırlık programı var ona başlıcam. ne öneriyorsunuz antrenman öncesi sonrası veya esnasında? şimdidne teşekkür ederim herkese.

2. Gli

Gli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    İlk 6 ay hiç bir şey kullanmamak tercih sebebi olmalı... Bence tabii ki, diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum...Herşeyin başı sabır :)

3. FıratAKDENİZ

FıratAKDENİZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    faceden girişte sorun yaşadıgım için diğer hotmail hesabımla yeni üyelik açtım arkadaşlar.
    sabır tabikide ama dogru yönlendirecek biri olsa sabır kolay:) ama her konuda ortada kalınca olmuyor sabır:))

4. Gli

Gli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Burada bunca kişi var, bir yol gösteren çıkar elbet :)

5. FıratAKDENİZ

FıratAKDENİZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım çıkar:) cevap veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim

6. dawn05

dawn05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ yakıcıya bence gerek yok sana tavsiyem BCAA alman ve bunu protein tozuyla kombineleyebilirsin antremandan sonra 1ölçek protein tozu kullanırsın bcaa ile birlikte (Gasparinin BCAA'sı 55TL diğerleri biraz pahalı) eğer ucuz bişey arıyorsan gaspari yok param var diyorsan MHP al.

Sayfayı Paylaş