Yağ yakıcı tecrübelerim (Lipo 6X, Hot-Rox, Hydroxycut Hardcore)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve muratremix tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Lafı uzatmadan bahsi geçen yağ yakıcıların üzerimdeki etki ve yan etkilerinden bahsetmek istiyorum

Lipo 6X: Kullandığım ilk yağ yakıcı. Tiroidleri fazla çalıştırarak bünyeyi hızlandırıyor. Büyük abdestinize bir etkisi yok, kabızlık çekiyorsanız bunu kullanırkende çekmeye devam. Bünye alışıncaya kadar muazzam bir enerji veriyor. Hiperaktivite yapıyor, yerinizde duramıyorsunuz. Ancak tiroidleri çalıştırması sebebiyle gırtlağınız kuruyormuş hissi uyandırıyor, yutkunurken rahatsız ediyor beni. Kullanmayı bıraktıktan 2 gün sonra normale dönüyorsunuz.

Hot-Rox (Düz): Kullandığım ikinci yağ yakıcı. Sabah kalkar kalkmaz tuvalete giderim ve genelde tartılmadan önce 200-300 gram daha eksik görünmek için büyük tuvaletimide yapar çıkarım. Bu hapı aldıktan 30 dk sonra inanırmısınız 2.ci kez tuvalete giriyorum. Ne yersem yiyeyim kabızlık diye bir sorunum olmadı. İshalde etmiyor ancak bağırsakları oldukça yumuşatıyor diyebilirim. Bu hap sayesinde günde 2-3 kere büyük tuvaletime çıkabiliyorum. Verdiği enerji muazzam ancak tadı kötü. Hapı içtikten sonra yeterince su içmezseniz midenizi ekşitebiliyor. Belki bu sayede az yemenizi sağlıyordur :D Vücut ısınızı çok arttırıyor, uykusuzluk yapmıyor ancak isterseniz geç saatlere kadar oturabilmenize imkan tanıyor.

Hot-Rox (Extreme): Buna daha dün başladım, normal hotrox dan farkı içinde bir kaç bileşen daha olması. Benim farkettiğim yan etkisi ise boğazda kuruluk yapması. Sanırım bu da lipo 6x gibi tiroidlere azıcık yükleniyor, susuzluk hissi ile günde 2-3 litre su içmeyi zorlayacak gibi, benim gibi su içmeyi unutanlar için iyi birşey.

Hydroxycut Hardcore: Kullandığım üçüncü yağ yakıcı. Malesef benim bünyemde pek bir işe yaradığını söyleyemeyeceğim. Enerji veriyor vermesine ancak ne uykusuzluk yaptı bugüne kadar, nede hiperaktivite. Belkide antrenman yaparken çıkartıyordur gerçek gücünü. Hydroxycut ı hiç antrenmanda kullanmadım. Ancak diğer yağ yakıcılarıda zaman zaman antrenmanla, zaman zamanda diyetle birlikte kullandım. Hydroxycut içlerinde en az yan etkisi olanıydı (hatta hiç yan etki görmedim), tadıda tatsız birşey, hot rox gibi kötü bir tadı yok yani.

Bu 3 yağ yakıcıyı güçlerine göre sıralarsak
    Hot Rox > Lipo 6x > Hydroxycut hardcore

Eğer yan etki görmek istemiyor yada bünyenize güvenmiyorsanız hydroxycut hardcore sizin için en uygunu. Yok ben kalbime güveniyorum diyorsanız hot roxu denemenizi öneririm. Hot rox dan sonra bünyeme olan güvenim bir kat daha arttı resmen.

pasak, emregunes, zhu.zhq ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi yazı olmuş arkadaşım bende lipo 6x siparişi verdim .fakat kafama takıldı tiroid e yuklenıyorsa ılerde guatr etmesın bızı? :)

3. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ileride guatır etmesi gibi bir durum olacağını sanmıyorum. Ancak hipertiroid veya hipotiroidiniz varsa bu tür supplementlerden kaçınmak gerekebilir.

4. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    muraremix guzel ozetlemis. benzer tecrubesi olan var mi ? aradan bir hayli zaman gecmis..

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    yaz geliyor ya...hepimiz yağlardan kurtulma derdine düştük...yarışmacı arkadaşlarım animal cut derler..2 kutu + diyet + antrenmanla yarışma fiziğine gelebiliyorlarmış..

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    muratremix bunları kullanırken aralarında ne kadar zaman var dı istediğin sonuca bir türlü ulaşamıyomusun ? yada çok mu yağlısın ? yani neden sürekli farklı bi yağ yakıcı kullanıyosun

7. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim. Ben hydroxycut Hardcore ve Animal Cuts kullandım. Lipo-6x le uzun bir kür yapmak isiyorum ama nedense elime geçmedi bir türlü.

Hydroxcut benim kullandığım ilk yağ yakıcıydı. Muazzam bir sıcaklık hissi veriyor vucuda. Antremana yakın alınırsa iyi de ter attırıyo yanlız, gece gec saatlerde antreman yapanlara dikkat uykusuzluk yapabilir. Ben yanlış hatırlamıyosam 210 luk buyük kutu kullanmıştım hemen hemen hiç etki etmedi yağ yakımına ama iyi terletiyodu gün içinde. Ben tiroidle ilgili bir etkisini görmedim.

Animal Cuts'ı daha sonra iki kutu kullandım. Etkisini belirtmeden önce söylemek isterimki Hydroxycuttan farklı olarak Animal Cuts yağ yakıcıdan değilde daha çok yarışma öncesi definasyon paketi gibi. Animal Cuts tam bir tiroid düzenleyici o yüzden boğazınızda kaşınma yada yutkunurken zorluk çekmek normal ben ikisinide yaşadım ama Hydroxycutta böyle bir etki görmedim. İşe yarama konusuna gelince Cuts gün içinde iştahsılık yapıyo, 2. kutunun sonuna geldiğimde baya işe yaramış gibiydi yanlız bıraktıktan sonra o definasyonu çok cabuk kaybettim sanırım kullandığım süre boyunca yağdan çok su kaybettim hatta Cuts'ın bu özelliği forumda baya tartışıldı.

Sonuç olarak ben ikisindede etki göremedim arkadaşlar çok uğraştım bu ürünler elime geçsin diye bayada para ödedim. Lipo-6 ve Hot-Rox a yorum yapamıycam arkadaşlar ama etkili bir diyet ve sağlam bir kardiyo programı olmadan onlardada sonucun farklı olacağını düşünmüyorum..

emregunes bunu beğendi.
  8. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    betreyal
    animal cuts uykusuzluk problemi yapti mi ?

ayrica yag orani olarak baslangic ve sonuc arasindaki farki olcen kimse var mi ?

ben sahsen yag yakmak icin supplement kullanma taraftari degilim ama gecen sene ulastigim 8% lik yag oranimi 6% ya cekmek istiyorum. Cunku gecen sene 8% den daha asagi dusememistim,vucudum platoya girdi.

su an yaklasik 12% civarindayim ve 10 haftalik diyet ile beraber ilk defa yag yakici deneyecegim, ama neyi deneyecegime karar veremedim< hedef 6% ya dusmek...cok zor ama bakalim

9. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    bende anımal cuts uyku problemi yapmıştı bi kaç gün sonrasında içtiğim ikinci pak ın saatini 2 saat geri aldığımda düzeldi.anımal cut dan genel olarak menundum.anımal cuts ın yanında anımal pak ve anımal nıtroda kullanmıştım.bu kobine ile yağ yakarken adele kaybetmeyi bırakın adele bile eklemiştim...

10. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    ysr selam
    ikinci pak i en son saat kacta aldin ogleden sonra ?
    idmanla ikinci pak arasinda kac saat vadi ?

11. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    androm ilk pak i sabah kalkar kalmaz aç karnına alıyodum.
    ikinci paki ise idmandan önce saat 14:30 gibi

kullanacaklara tavsiyem saat 17:00 sonra almamaları
    kullanım talimatlarında iki pak arasında en az 6 saat olmalı yazıyo bilgine.

12. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben cuts da uyku problemi çekmedim ama bir keresinde hydroxcut u sırf antremandan önce almak için baya geç almıştım o gün baykuş gibi tünedim yatağın teptesine ertesi günde final resmen kan kustum... Ben ikisinide 1 sabah bide öğle yemeğinde alıyodum eğer antremana 4 gibi felan gidiceksem ikinci öğünü biraz geç alıyodum ama akşam 8 e doğru felan almak uykusuzluk yapabilir.

13. fakeone

fakeone Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Amerikalı bir doktor kitabında şunları önermiş temel tamamlayıcılar olarak : L-Carnitine Garcinia Cambogia/ HCA Bunların dışında Krom, Tinozin ve kil maddelerini de öenrmiş. dozlarını da vermiş. tabi bukadarı da abartı geldi bana. ben şahsen L-Carnitine kapsül alıcam saedece. ucuz bişeyse de omega 3 1000mg kapsüllerden de alabilirim ph oranını arttırmak için

14. hector1982

hector1982 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar idman yapılmayan günlerde animal cuts kullanımı gerekli midir sizce?İdman günleri 2 pak uygulanıp diğer günler by pass mı geçilmeli? Teşekkürler

15. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    gereklidir..metabolizmayı hızlı tutmak gerekir..ara verilirse yavaşlama meydana gelir..tabii nterval cardio olmadan az işe yarar

Sayfayı Paylaş