Yağ Yakıcı Tavsiyelerinize İhtiyacım Var.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yigot tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ben 1.92 Boyunda 93 Kilo 17 Yaşındayım.

Ben Öyle bir yağ yakıcı arıyorum ki

Koşu Bandına Çıkmadan Önce Bana Enerji Versin
    Yağ Yakımımı Hızlandırsın
    Koşu Bandında Olmadıgım zamanda az da olsa yağ yaka bileyim ilacın etkisiyle.
    Yan Etkisi Az Olsun.(Aslında Çok Sağlıklı biriyim Kalbime Güvenen Bir İnsanım Kolay kolay Yan etki Göreceğimi Sanmıyorum Kafein De Sık sık alıyorum)

Evey arkadslar bana Önerebielceginiz bir yağ yakıcı varmı ?

Ben HYDROXCUT markasını begendım ama sizinde fikrinizi almak istedim.

2. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Birkaç soru sorabilirmiyim acaba..kaç yıldır düzenli spor yapıyorsun ve yağ oranın nedir?

3. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    1.5 yıllık bir BB geçmişim var Eskiden de kıloluydum yıne Ama ozaman 100 falandım 1.5 yıl ıcınde 84 oldum Kas ta yaptım tabiki Cardio Dahıldı Programıma Sonra 3 Tane Lisede Sorumluluk Geldi Ve Bırakmak zorunda kaldım diploma alamıcaktım o dersleri vermezsem vede sonuc 93 kılo 1.90 boyunda bir ınsan oldum yine 1 sene ugrasmak ıstemıyorum kıloları verıp duzgun bır vucut yapmak ıcın daha kısa surede eskisi gibi olmak istiyorum ... (Yağ Oranımı Ölçtürmedım Şu an)

4. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    sonuç olarak bir süredir ara vermek durumunda kaldın sanırım. yağ yakıcıdan önce hafiften kardiyo ile başlasan bence daha uygun olur. diyetine de dikkat edersen hızlı kilo verip bu arayı bir avantaja çevirmiş olursun. sonraki aşamada bu tip ürünler kullanman daha makul olur. ama illa kullanıcam diyorsan hyroxycut hardcore pro veya oxyelite kullanmanı öneririm.. birde kafeini kullanmaya başlamadan önceki hafta sıfırka ki etkisini daha kolay ölçebilesin..

5. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bana sorarsan onlar birşeye yaramıyor en güzeli doğalı..

6. Sexy'nKnowİt

Sexy'nKnowİt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hydroxycut hardcore x kullan kendi tecrübem değil ama arkadaşımın hem yaşam hem spor koçu olan adam onu bu ilacı önermiş arkadaşım bu ilaçla 1 ayda 10 kilo verdi ama vücudunun kafeine dayanabilmesi lazım bu ilaçta yüksek derecede kafein bulunmakta.Unutma öncelik sağlık

7. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    hydroxcut stix , animal cuts ve lcarnitine kullandım.bu tecrübeme dayanarak en etkilisi hydoxcut diyebilirim.ama şöyle bir durum var günlük hayatta ciddi anlamda kahve tüketiyorum (4-5 kupa filtre kahve) bu yüzden bende bir çarpıntı falan yapmadı ama kullandığım zamanda kahve tüketimimi 1 kupaya düşürmüştüm.bazı kişilerde çarpıntı,başdönmesi yapabiliyor yani ağır bir ürün onu bilmen lazım önce.animal cuts ise yine aynı şekilde hayet etkili ama hapları içmektense yarım litre güzel tadı olan sıvı (hyroxcut) daha hoşuma gitmişti.l carnitine ise ,şu an tekrar kullanıyorum, sabah aç karına cardio yapıcaksan en iyisi diyebilirim çünkü hem etkili hemde yan etki hissetmiyorsun.

8. Danish

Danish Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Animal Cuts tavsıye edebilirm ayrıcada hani supplement takviyesinin her zaman faydası olur.

9. VaVieN

VaVieN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 23 yaş 186 boy 80 kiloyum, yağ oranımı bilmiyorum ama göbek bölgemde yağlanma var, yani kas çalıştım karın kaslarım olduğuna eminim yazın zayıfladığımda oldukça belirgindi fakat bu sıralar tekrardan aşırı olmasa da yğalanma var, yani kasları örtecek kadar.

hydroxcut için tehlikeli diyorlar, ben evde bodybuilding yapıyorum. ama işle birlikte bu durum beni çok yoruyor, hem yağ yakıcı hem de enerji verecek bir ürün arıyorum var mı tavsiyeleriniz. Bildiğim kadarıyla sağlık sorunum yok.

Sayfayı Paylaş