Yağ Yakıcı (L-Carnetine+Hyroxycut)kullanımı hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pasak tarafından 24 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Sitedeki ilk mesajım ve ilk konum olacak.
    biliyorum belki çok fazla konu açılıp benzer sorular soruluyor amayaklaşık 2 haftadır siteyi okuyorum, istediğim sorulara cevap bulmuş değilim.

kendimi bildim bileli kilolu bir insanım, yaklaşık 180 boyum var. 125-130kgları gördüm ve geçen sene yaptıgım düzenli diyet ile 85 kg lara kadar indim.
    diyeti bıraktıktan sonra 10 ay gibi bir süre içerisinde 10 kg geri aldım ve şu an 95 kg.yum. vucut oranlarımda güzel bi kas kütlesi var ancak göbek bölgemdeki yağları bir türlü eritebilmiş değilim.

3 ay gibi bi süre içerinde 10-15 kg vermek istiyorurm. ancak 2 ay sonra ramazan gelecek ve ben bu süreyi 2 ay ve hedefi de 10-12 kg arasında tutmak istiyorum.
    Bunun içinde;

Beslenme:
    protein ağırlıklı bir diyet yapıyorum:
    Sabah 7:30 : 1 bardak süt
    Kahvaltı 8:30 : 2 dilim esmer ekmek 2 dilim peynir+kahve
    Öğlen: tavuklu salata
    Ara 1: meyve ya da 10 tane badem
    Ara 2 :1 bardak yağsız ayran
    19:00 : Sebeze yemeği ya da tavuk salata
    Ara 3 : meyve
    Spor günleri Ara 2 de tost +ayran yiyip 1 saat sonrasında spor, spor hemen sonrası 1 ufak yagsız süt ve 3-4 tane light bisküvi eve gidince akşam öğününde salata ya da bol cacık.
    Spor:

Hafta 4 gün spora gitmeye özen gösteriyorum.
    1 saat kadar SpinBike yapıyorum, sonra en az 1 bölge kas ve karın bölgesi kaslarını çalışıp 5-10 dk. daha soguma kardiyosu yapıyorum.

gelelim soruma:

2 ay gibi bir sürede 12 jkg vermek istediğim için takviye almam gerektiğini hissediyorum.
    GNC den 1 termogenic formula ve CLA aldım . spor öncesi L-Carnetine kullanıyorum.
    Ancak ben bu etkileşimi daha da artırmak için arayıştayım. 10 gündür okuduklarımdan çıkardıgım etkili olacak 2-3 yag yakıcı supplement var.
    -Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix 40
    -Lipo 6
    -hot-rox

CLA ile birlikte ve hatta L-Carnetine ile birlikte hangisini almam daha etkili olur?
    hangisi bana daha hızlı sonuç verdirir? bunun cevabını tam çözebilmiş değilim. deneme yanılma mı yapsam diyeceğim ucuz ürünler de değilller.
    kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum.
    teşekkürler.

2. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Lipo6 ve Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix 40 kullanan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum.

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bahsettiğiniz ürünlerin hepsi kaliteli ama bünyeden bünyeye göre değişiyor. Yani içinden birini seçip kullanın. Bana kalırsa 3. bi yağ yakıcıya kesinlikle gerek yok. Spordan önce içeceğin 2 bardak kahve yeterli olacaktır.
    Ramazandan sonra hala kilo veremediysen alıp denersin

pasak bunu beğendi.
  4. Zindan

Zindan Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    perakende satış
    Yer:
    istanbul
    Hocam benim sizden çok daha fazlam var şuan boy 190 125 kiloyum ben sizin kadar acaleci değilim hızlı vermek gerçekden zararlı 10 ayda 10 kilo geri almışssınız sürekli alıp verince çok çatlak oluyor ve hiç bi şekilde geçmiyo zaten 10 ay gibi kısa sürede 10 kilo aldığınız için muhtemelen çabuk kilo vericeksiniz bence tek bi tane kullanmanızda fayda var ama yinede kullanıcam derseniz .---Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series Stix 40 iyi ama etkisini göstermesi uzun süryo ben şuan kullanıyorum ve çok iştahsız bırakıyo bana çok tatlı geldi kokusu ve tadı güzel belki bundan olabilir çok fazla terletiyo ve oldukça enerji veriyo zaten siz o enerjiyle baya bi güçleniyosunuz bence aralarında en iyisi lipo 6 yada Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series stix yerine 120 likip kapsül almanız 10 için bu kadar takviyeye gerek yok siz kullanmadan da iki ayda çok rahat verirsniz

pasak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş