Yağ yakıcı kullanmadan yağlarımdan kurtulmak istiyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Morebash tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Morebash

Morebash Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım daha 16 ve vucudumda yağ oranı fazla. ek bi yağ yakıcı falan kullanma gibi bi olanak yok suanda. amacım yağlarımdan kurtulmak.

1.79 boyum 84 kiloyum. ve araştırdığım kadarıyla bi hocam şöyle söyledi. yağ çok yer kaplar ama hafiftir. tartıda kilo farketmez belki ama vücudun incelir ve sıkılaşır. bu yzden ölçülerini al dedi.. bn ekmeği kestim günde en fazla 2-3 dilim yiyorum. sabahları sütle mısır gevreği yiyorum. basketbol oynuyorum ve haftada en az 2 kez antreman yapıyorum.Geceleri gün aşırı şınav çekip dumbella pazu çalısıyorum.

sizce yağ yakma ve daha güzel bi vücuda sahip olabilirmiyim bunlarla?

yardımcı olursanız en azından yorum yaparsanız çok sevinicem.

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yag yaici sart degil gunlukaldigin kaloriden fazlasini yakmalisin bu kadar basit. diyet ve kardioyla yag yakabilirsin

3. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakıcıların içerik maddesinin yarısı zaten yeşil çay ve kafeinden oluşmakta..

Eğer diyetine ekstra itici bir güç katmak istersen günde 1 yeşil çay 1 de sert şekersiz neskafe içebilirsin.(ileride 2-3 fincana çıkarabilrsin)

4. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    disiplin +sabır + cardio+ diyet = yağ yakımı ( ilaçsız)

formul bu koılay gelsin.. ve sakın ilaç kulanma yaşın daha 16 yoksa daha büyük sorunlar çıkar Allah korusun.

5. cokcu

cokcu Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    günlük aldığın kaloriden fazlasını yakmak ? Direnç Kaybı vs...

Morebash;
    84 kilosun boy kilo oranın uygun gibi sadece mide sorun her halde.
    84 kilo olan birisinin günlük 3000-3500 kkalori alıp 200 gram protein 40-60 gram kadar yağ ve 280-300 gram karbonhidrat tüketmesi gerekir.

Sıkı cardio çalışmalısın ve çalışmaların bitiminde bir o kadar sıkı beslenmelisin. Protein ve Enerjiden ödün vermemelisin. Amaçlarına ulaşabilecek hareketleri - egzersizleri yapabilecek güç için ne kadar kaloriye ihtiyacın var ise o kadar kalori alman gerir. Yoksa antrenmanları çıkartabilecek gücü kendinde bulamayacak ve bir süre sonra sıkılıp bırakırsın.

En ağır diyetlerde bile bazı zamanlar uygun ölçülerde diyeti bozmak uygun görülür.

6. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük 3000-3500 biraz fazla gibi geldi bana.Ben 90 kg ım ve biçok sitedeki yaptığım yağ kaybı hesaplamalarında günlük 2500 calori civarı almam gerektiği yazıyor.

Sayfayı Paylaş