yağ yakıcı kullanımı için yardım.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ermanalp tarafından 8 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ermanalp

ermanalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhabalar. yaşım 21 boyum 1.73 kilom 88 hali hazırda geçtiğimiz 1.5 sene içinde sadece diyet ve özel bi reçeteyle satılan bir ilaç olan xenical ile 45 kilo verdim tabi sporuda unutmamak lazım :). xenicali sadece 7 ay kullandığımı eklemeliyim.fakat benle aynı kiloda olan bir insana göre oldukça yağlı duruyorum. artık kalan kilolarımdan iyice bunalarak bu yaz 15 kilo vermek gibi ideolojik bir olaya kalkıştım başlayalı henüz 1 hafta oldu diyet ve 6 gün spor yapmaktayım yanında l-carnitine kullanıyorum fakat forumda okuduklarımdan sonra ventolin ve kafein tableti eklemek aklımdan geçiyor.mali durumum iyi bi seyir yakalarsa carnitine ve hydroxycut x-stix deneyeceğim bana nasıl bir kullanım ve ne önerebilirsiniz? uzun olduğu için özür dilerim şimdiden teşekkürler.

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Xenical, benim bildigim vucuddaki yagdan ziyade yediginiz gidalardaki yagin emilimi konusunda etkili. Ventolin falan girmeye gerek yok. Lipo 6 black, animal cut, hydoxy hardcore pro bunlardan biri yetecektir. Yanina ek olarak cla olabilir. Yesil cay ve kahve de icersiniz.

3. ermanalp

ermanalp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet xenical tam bildiğiniz gibi bir ilaçtı hayatımdan 7 ay boyunca sık sık nefret ettiğim oldu ama yararınıda kesinlikle gördüm yeşil çay ve kahveyi çok sık olmamakla birlikte tüketiyorum cla yerinede carnitine kullanmakta olduğumu söylemiştim carnitinin daha etkili olduğunu düşünmekteyim. sık sık kahve içmektense kafein kullanmalımıyım veya carnirin ile hydroxycut girmelimiyim sizce?

Sayfayı Paylaş