yağ yakıcı cuts yada carnitin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve paucan tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir yıldır düzenli olarak antreman yapıyorum tabı aralarda kaytarmalar oldu tatil falan 69 kilodan 81 kıloya cıktım iyi olculer aldım yalnız cok da yaglandı vucudum 1 2 ay bi yag yakmayı deneyecem 5 kilo kadar.hocam anımal cuts al dıor herkes l carnıtın onerıor 2gr lık sizce en iyi hangisi gelir ???

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmenizi düzenlediniz mi ? Yoksa herşey tamam ilave olarakmı alacaksınız

3. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu ayın sonunda başlayacagım diyete ve yag yakımına,şuan karbo proteın agırlıklı beslenıyorum bulk demek ıstemıyorum ama o tarz çalısıyorum daha sonra gereklı dıetı yapacagım ve suplement arıyorum

4. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle beslenme ile genel yag yakimi saglandiktan sonra vucudu sasirtma yollari da bitince termogeniclere basvurabilirsiniz. Cuts mi carnitine mi sorusuna cuts cevabi veririm.Cutsi da benimsemesemde en azindan kafein etkilari ortada karnitin mechul bir supplement.

5. paucan

paucan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yani yag yakımına basladıgım gıbı yag yakıcı almamalı mıyım.hocam kullanmamı onerdı de.bilmiyorum aslında 1.5 ay kadar yag yakmaya calısacagım eger bu supp.lar hızlandıracaksa bu sureci alayım.

6. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Spora yeni başlıyomuşsunuz gibi düşünün. Nasıl ki yeni başlayanlara ilk 5 6 ay supplement tavsiye edilmiyor, sizde ilk başlarda sadece beslenmenizi düzenleyip diyete girerek istediğiniz verimi alabilirsiniz. Ondan sonra yağ yakıcılara yönelin derim. Araştırırsanız cuts,lipo ve hydroxycut gibi termojenik yağ yakıcılar biraz ağır ürünlerdir. Son olarak 1 buçuk ay bence kısa bi süre.

paucan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş