Yağ yakıcı öneriniz var mı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve KontRiario tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KontRiario

KontRiario Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar şuan ki boyum 1.98 kilom 130.Bundan 1.5 yıl öncesine kadar bir takımın altyapısında basketbol oynuyordum.Üniversite sınavına hazırlık döneminde aile baskısı yüzünden basketbolu bırakmak zorunda kaldım.Bu dönem içersinde 40 kiloya yakın kilo aldım tartının ibresi 150 ye dayanmştı.Bu kiloda tekrar basketbola dönmem çok zordu bir arkadaşımın ısrarı üzerine amerikan futboluna(korumalı futbol) başladım.Ekim ayından bu zamana kadar 15 kiloya yakın kilo kaybettim.Bu 3 aylık dönemde spor namına takımla 3 gün antreman yaptım ve 3 gün boyunca salonda ağırlık çalıştım.Bir arkadaşımın önerisi üzerine ağırlık antremanı günlerimde 2 doz dymatize iso 100 whey protein isolate kullanmaya başladım.Bu ürünün faydalarını da görmeye başladım.(belki benim kilomda bir insanın protein tozu kullanması doğru değildir.Beni aydınlatırsanız sevinirim.)Sezonun ilk yarısı bittiği için takımla antremanlarımıza ara verdik ama ben 3 gün ağırlık antremanlarına devam ediyorum.Bunun yanında 2 haftadır 2 gün boyunca kendimce kardiyo yapıyorum.Benim tıkandığım nokta burada başladı spor salonundaki ve çevremdeki birçok insan bu kardiyo döneminde cla,karnitin vb. ürünleri kullanmamı önerdiler.Bu konuda karar veremediğim için size danışıyorum sizce ne yapmalıyım?Bir ürün kullanmamı tavsiye ediyorsanız öneriniz nedir?
    Not:Beslenme düzenim 1 aydır düzene girdi.

Sayfayı Paylaş