Yağ ve kilo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve alexfb tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alexfb

alexfb Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    68 kiloyum ve belim 77 cm. Boyum 180 olduğu için 68 kilo hala zayıf diye düşünüyorum buna rağmen özellikle karın kısmında hala fazla yağ olduğunu düşünüyorum yağ oranını düşürmek için kilo versem bu sefer iyice zayıf olurum diye korkuyorum.

Yağ oranından dolayı karın kası ve göğüs çizgileri hala belirginleşmiyor. Yağ oranını kilo vermeden azaltma konusunda ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2. Bonjaskyy

Bonjaskyy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Aynı dertteyiz seninle bütün boy kilo bel çevresi ölçülerimizde aynı umarım bu başlıkta iyi bir cevap bulabiliriz :)

3. Gokhan2285

Gokhan2285 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende aynı durumdayım kilom çok düşük fakat göbek ya göğüs bölgelerinde acayip yağlanma vardı bunu body salonundaki hocama sorduğumda;

- Protein diyeti yap ve hafif ağırlıklarla fazla çalış dedi
    - Bölgesel yağ eritme diye bir imkan yokmuş yani karın bölgemde yağ var sürekli mekik çekeyim olmaz yani olmazmış.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : yag yakimi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş