Yağ sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tgy tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Tgy

Tgy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkaşlar abiler benim yaşım 17 boyum 1.86 kilom 81 boya göre kilom normal ama karın bölgesinde aşırı yağlanma var göğüsler desen öyle jinokomastiden şüpheleniyordum ama benimkiler o kadar fazla sarkık değil hafif oradada yağlanma var kalıplıyım yaşıma göre hep evde çalışıyorum akşamları sabah altıdan akşam 9 kadar dükkanımız var orada bekliyorum spora gitmeye fırsatım olmuyor sabahları yumurta domates felan besleniyorum ne öğlen nede akşamları yemek yemiyorum ama genede yağlar gitmedi bir çok ajanstan arıyorlar mankenlik için ama gidemiyorum çünkü karın kaslarım vede göğüsler berbat acaba evde çalışarak bu yağları yakabilirmiyim yoksa herşey için geç mi kalındı sınıfta kaldığım için okulu bıraktım tavsiyelerinizi bekliyorum bide ben evde çalışma aletleri yapmayı düşünüyorum dumbelleri felan kendim yapıcam barfiks aletide almayı düşünüyorum ne kadar fayda görürüm yardım ederseniz sevenirim teşekkürler

2. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Yemek yemezsen gitmez tabi yağlar. Saglıklı beslenmen lazım. İnan o kadar zor değil. Spor yapmıyorsan 3 öğün yiyip sadece komplex karbonhidratlar, proteinler ve sağlıklı yağlardan beslenmelisin.Spor yapmayan biri için karatay beslenmesini öneririm. + 1 saat erken uyanıp 30 dk koşarsan sabah etkili sonuç alırsın.

3. Tgy

Tgy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mesela dar siyah giyiniyorum göğüsler kötü bir görüntü oluyor göbekteki yağlar desen öyle her akşam mekik felan çekiyorum bu göğüsleri hareketlerle düzeltebilirmiyim ve aynanın karşında karın bölgemi gerdim mi o kadar yağ olmasına rağmen 2 tane baklavam belli oluyor

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tipik türk ergeni.kendini kandırma iyi bir salon ve iyi bir hoca bul.internetten parça parça öğrendiklerininin daha dogrusunu orada ögreneceksindir.en azından haftada 3 gün salona gitmeye çalış.böyle kendi başına bir şey yapamazsın. dost acı söyler saygılar :)

5. Tgy

Tgy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftanın 7 günü salona gitsem 2 3 saat çalışsam fayda görürmüyüm peki ?

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    4 gün antrenman.antrenman sonrası 30-45 dk kardio ayrıca 5. gün olarak sadece 1.30 saat kadio yeterli. antrenmanda sana söylenenlerin dışına çıkma.2-3 saat çalışmak ne demek :) fazla degil düzgün çalışarak ve düzgün beslenerek verirsin kiloyu

7. olympos01

olympos01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli/Darıca
    Tgy sen hep spora gitmeye fırsatım olmuyor demişsin ev konusunda yardım istemişsin , sonra 7 gün salona gidip 2-3 saat çalışsam fayda görürmüyüm . Sencede bir çelişki yokmu ?

8. ttrex

ttrex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    demekki normalde vakti yok ama kilolardan bıkmıs zorla vakit cıkarıcak kilolardan kurtulmak için?

Sayfayı Paylaş