Yağ oranım hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Gwindor tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugün yağ ölçümü yaptırdım 1.5 aydır dietteyim 13 kilo verdim 98 den 85e düştüm haftanın 3 günü kickbox antremanım var antreman günleri toplam 6 harcore x,antremandan 40dk önce 1000mg solgar l-carnitin ve antremandan çıkar çıkmaz optimum whey kullanıyorum.Çıkan sonuç 71 kilo kas 14 kilo yağ.yağ oranın en fazla 13 kilo olması gerekiyomuş 24 yaşında biri için yani 1 kilo yağ fazlam var.bu oran kaç olursa benim için idealdir 10 falan mı cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Boyunuz kaç?

Kendinizi nasıl hissettiğiniz ve aynada nasıl gözüktüğünüzle alakalı. Eğer hala göbeğimde yağ var vs diye şikayetçiyseniz biraz daha düşürülebilir. Ancak yağ oranlarını takıntı etmek de sağlıklı birşey değil. Eğer vücudunuz yağsız ve fit gözüküyorsa gerek yok diye düşünüyorum. Sıkıntılı bölgeler varsa %10-9'a çekilebilir.

Carnitine'in yağ yakmada işe yaramadığına dair makaleler okuyorum. Eğer ikinci bir kez alışveriş yapacak olursanız, carnitine'e para ayırmayabilirsiniz. Hydroxycut işinizi görür diye düşünüyorum.

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    yağ oranı hakkında bişey diyemeyeceğim ama hdyroxycutın x in etkilerini merak ediyorum bitanede bende var etkilerini yazarsan sevinirim

4. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.93 üst midede yağ yok adonisler çıktı bitek alt midede biraz yağ kaldı sanırım 10 a indirebilirsem o da gidicek teşekkürler cevap için.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:01 ----------

yağ yakıcılar bölümündeki hardcore x başlığına yazdım son sayfalarda olması lazım ordan bakabilirsiniz.

5. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    nasıl başladıysan öyle devam et zamanla oda gidecektir. ayrıca l-carnitinede para ayırma. hh içinde yeteri kadar var zaten.

6. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Tam tersi. Yağ yakarken, doğru beslenildiği takdirde kas kütlesi mümkün mertebe korunabilir. Ancak kas geliştirirken, hacim kazanırken, çok ince hesap yapmazsanız, yağlanırsınız. Sonra geri dönüp o yağları yakmakla uğraşırsınız vs. Şu an için alt göbekteki yağlanmadan da kurtulup, kas geliştirme veya hacimlenmeye odaklanmak çok daha mantıklı. Aksi takdirde ilerde şu an yakmadığınız yağları yakmak için geri dönüş yapmak zorunda kalacaksınız ve karşınızda biraz daha fazla yağlanma olacak.

Şu an tempo yakalanmışken, son gramlara da veda etmek daha doğru.

Sayfayı Paylaş