Yağ oranımı düşürmek istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve crenox tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. crenox

crenox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yaklaşık 4-5 aydır vg ile uğraşıyorum şuanki programım haftada 4 günlük içinde cardio olmayan bir program geçen gün spor salonunda vücut yağ oranımı ölçtürdüm ve %16.1 çıktı ben bunu azaltmak istiyorum sizce kas da kaybetmeden ne yapmalıyım spordan önce koşmalı mıyım yada spordan sonra veya 4gün ağırlık çalışıp 3 gün cardio mu

2. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş kardiyo isi sana kalmis bisey ama benim tavsiyem yapacaksan ac karna yakin agirlik calismadigin gün veya antrenman cikisindada yapabilirsin ama ben antrenman cikisinda yapmani öneririm çünkü vücut antrenman da tüm karbonhidratlari bitirir ve kardiyo yaptigin zaman direk yaglari eritirsin

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. crenox

crenox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman ben ağırlık çalıştığım günler kardiyo da çalışırım haftada 4 peki ne kadar süre nasıl bir tempoyla çalışmalıyım ve bu bana kas kaybettirir mi

4. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    30 dk olmasi yeterli 15 dk koşu bandina bin hafif-orta-agir-hafif tempo seklinde yap sonra eliptik veya normal bisiklete bin yeterli olacaktır agirlik calisip proteinle desteklediğin surece kas kaybetmezsin ama yaglarin azalacagi için hacim kaybi olacaktir

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. crenox

crenox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kas kütlem de 58 kilo peki six pack çıkması için kaç olması lazım yağ oranının öyle bir hedefim yok da ek bilgi iyidir

Sayfayı Paylaş