Yağ oranımı ölçtürdüm.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Lavezzi tarafından 22 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba beyler size bi kaç sorum olucak şimdi salonda hocaya yağ oranimi ölçtürdüm

3 ay önce basladim bu spora 3 boy 177 kilo 75,6 yağ orani ise 13,7 idi

3 ay geçti cardio yapmadim özel bi diyet de uygulamadim sadece yağlı yemekten kaçindim düzenli beslendim şekeri cok tüketmedim colayi azalttim arada kaçirdim ama yine hep özen gösterdim herkonuda
    her bölgemde yaklasik 3-4 cm artiş oldu şimdi tekrar ölctürdüm yağ orani

boy 178 kilo 73,6 yağ orani 11.1 yaklasık 2 kılo yağ mi gitmiş oldu şimdi vucudum sekilendi eskisine göre ama öyle 2 kılo yağ gitmiş gibi gozukmuyo karnimda felan belki baska yerde gitti ama aynada inceldiğimi farkediyo gibiyim belki psikolojik

http://www.kozmedshop.com/images/products/00/99/61/9961_buyuk.jpg şu tartiyla ölctü bu tartı dogru ölcüyomu yağ oranini sağ alttakı şekildeyken ölctü

2. WizKhalifa

WizKhalifa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programcılık
    Öncelikle bu konuda akil vermek icin yeterli birikime sahip olmadigimi söyleyerek basliyayim. Fakat diyet uygulamadan vermis oldugun kilolari sadece yag yaktim diye bakmamalisin. kilo kaybindan dolayi vücudun sekillenmis olabilir ama ben yag ile birlikte kasta kaybettigini düsünüyorum

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bana bu yağ ölçümleri biraz traş gibi geliyo özellikle böyle bazı saçma makinelerdeki..

Ama ölçtürceksen hastaneye git ve ölçtür ben öyle yapıcam en güvenlisi..

4. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    WizKhalifa kas kaybettim mi sanmiyorum acıkcasi kaybetmiş olsam ölcü kazanmazdım yani bence kol 30 du suan 34 arkadaşa sordum 2 kılonun tamami yağ değildir su yağ mineral karısımı felan olmustur dedi haklıda bence

5. WizKhalifa

WizKhalifa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programcılık
    Umarim öyledir Lavezzi, kaldi ki forumda ufak bir arastirma ile soruna cevap bulabilecegini düsünüyorum birkac yerde okumustum cünkü önce yüzden atilmaya baslanir en son ve zor olan karin bölgesi gibisinden makaleler. Fotografimdaki halim hic agirlik yememis,cardiosuz güncel halim. boy:1,75 kilo:76 yag oranim %25 cikmasi acikcasi tedirgin etti benide, neverbackdown'a hak vermemek elde degil

6. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    değil abi 25 cıksın valla atlarim bi yerden 25 olmaz vucut yağ oranına göre vucut gorunumleri yaz googleye kıyasla kendini ?

7. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Yağ oranı % olarak ölçülmüyor mu ? Sen neden basit mantık 13-11 = 2 yapıyosun ki gelen değer % olarak geliyo normal yag kütlesinin kaç kg oldugunu söylemez o sana

8. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    13,6 felan derken % i kastettim zaaten ben?

9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Kilom 98 ama 70 kilo olup benden göbekli arkadaşlarım var..

Sayfayı Paylaş