yağ oranı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ttrex tarafından 14 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ttrex

ttrex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Boyum 1.75 kilom 74 kol çevre 36cm bel çevresi 81cm fakat tartı yağ oranımı %26 gösteriyor sizce yağ oranım bu kadar yüksekmidir?

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Yüksektir yani olabilir bende ilk başladığımda Hastanediki yağ ölçer %30 diyordu yanlış hatırlamıyosam 50-60 gün sonra bir daha gittim %18 gibi bişey demişti.(bu sırada salonda çalışmaya başlamıştım)

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    gayet normal ...dememiz için mucit mi derler çıkartamaıdm şimdi,seni görmeden ne desek boş...bende 1.81 boy,80 kilo iken %26 yı gördüm...demekki olabiliyor,yinede resim ekelrsen daha kolay olur doğru yada yanlış dememiz için.

4. ttrex

ttrex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    tamam sağolun demekki olaibliyomuş ben tamamen uçurum warmıdır die sordum demekki o civarda peki hedef olarak sizce kaç koymalıyım yüzde 15 iyimidir?

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    O kiloya ve 81 cm bele sahip birisinde sanmıyorum o kadar yüksek olacağını. Tabi resim koymadan kesin bir şey söylemeyiz.

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    yine burda hedef önemlidir,define bir vücut istiyor iseniz ağ oranınız çok aşşağıalrda olmaldır,% 15 az oran değildir dahada aşşağuılara inmek daha sıkı bir vücut gösterir,ama aşırıya kaçarsan bu sefer zayıf görüneceksin,eğer sen ben hacimli görünmek istiyorum der isen zaqten o kadar aşşağılara inersen bu kez hacimli görünemzsin.Bu şekilde düşünemn lazım.

7. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    bu bu aletlerın tam verımlı hesapladıgına ınanmıyorum . ozellıkle bu 50 - 100 lıra olanlarının onlar tamamen hıkaye 81 cm bel yuzde 26 bence cok normal bı bırey ıcın , yada cok orantısız bır vucud yapınız var. yag oranı ıcın en verımlı sonucu aynalar verır bence

8. ttrex

ttrex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yani bileyimde diye sordum daha önce yağ oranı hiç dikkate almazdım kilo olarak zayıflardım doğru gibi duruyor tartı çünkü yüzde 10larda çıkanlarda var:D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:42 ----------

birde birşey sormak istiyorum bir koşucu için yüzde kaç olmalı yağ oranı yüzde10-15 iyimi hedef olarak bir rakam verebilrseniz hedefim belli olur :)

Sayfayı Paylaş