yağ oranı mı nasıl düşürebilirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Barış Öztürk tarafından 18 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba boyum 1.80 kilom 76 kas kütlem 62 ve yağ oranım %14 çıktı fitnessa başlayalı bir ay oldu kas kütlem 65 den 62 ye düşerken yağ oranım aynı kaldı
    kas açısından gözle görülür bi değişmem oldu kaslandım fakat yağ oranım nedense düşeceğine yükseldi beslenmem ise şu şekilde sabah sarısıyla beraber 4 yumurta lor peyniri antreman sonrası protein tozu ton balığı tavuk veya protein içeren başka bir şey yiyorum yağ ranımı nasıl 10 lara çekebilirim ? resimde ki ben değilim bu arkadaşımın profilinden yazıyorum

2. UgurTut

UgurTut Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Antreman sonuna cardio ekleyebilirsin

Barış Öztürk bunu beğendi.
  3. Shiacuon

Shiacuon Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Koşu Bandı, Bisiklet ve Yüzme egzersizleri yapabilirsin.Boş günlerde yüzmeye çalışmalısın.
    Yazdığın şeyleri hergün yiyorsan protein tozu ve supplementten uzak durmalısın doğal besle günlük aşırı protein sağlığa zararlıdır o yüzen günlük protein ihtiyacını Boy-Kiloya bakarsak 114 gr mi geçmemeye çalışmalısın.

Barış Öztürk bunu beğendi.
  4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Az kalorili diyet eşliğinde ağırlık idmanı öncesi veya sonrası cardio çalışması ile yağ oranını azaltabilirsiniz forumda arama yaptıktan sonra bir çok diyet listesi bulabilirsiniz .

5. katleden1995

katleden1995 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    K.g başına 1.5,2.0 gr pro alman lazım hocam.bu diyette istersen kendine göre ayarlama yapabilirsin suplementlere gerek yok .balık yağı tavsiye ederim günde 2 adet.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş