Yağ Oranı Düşürmek İçin

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burhano7 tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. burhano7

burhano7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Gebze
    Şunu söylemeliyimki karışık bir spor hayatım var . 7 ay tam takır gidiyor tam yağ oranını düşürüp istediğim vücuda kavuşuyorumki param bitiyor ve gidemiyorum . Öğrenciyim ama okulum bitti. Çalışıyorum . Halıcıyım . İşim biraz hareketli ve orta derecede ağır sayılır
    Yağ oranını düşürmek istiyorum bunun için şuana kadar Low carb denedim ama pek etkili olmadı bende.
    Ketogen diyeti düşünüyorum evim hemen işyerimin üstünde. İstediğim saatte istediğimi yeme avantajım var.
    L.Carnatine,Protein,Bcaa,Glutamine Kullanıyorum şuan .
    Yağ oranımı düşürmek istiyorum ve Ketogen mi yoksa Low carba Devammı etmeliyim ?
    Bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim
    Teşekkürler Saygılarımla ...
    Ve genel olarak Simitlerimden şikayetçiyim. Bunun içinde bilgi alabilirsem benim için iyi olur ..
    -1,79 1,80 Cıvarında boyum var.
    -82 Kiloyum.Ve tahminimce %13 Civarı yağ oranım var .

Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
  2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hangisini kullanırsan kullan, günlük kalori ihtiyacının altında kalırsan yağ yakarsın, kalmazsan yağ yakamazsın. Önemli olan toplam kalori alımın.

requ. ve burhano7 bunu beğendi.
  3. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Ketojen diyeti cidden guzel uygulayabilcegini dusunuyorsan yap iyi sonuc veriyor.
    Ben ketojen dediginiz diyeti 2 hafta hergun yaptim. Aldigim sonuc gozle gorulurdu. Ben ketojenin disinda diyet yapmiyorum zaten. Genel olarak bulk da bile low carbda gibi beslenirim. Ne yesem yarar cunku.

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bos is onlar canırıtıne vs.. yag yaktıgıne daır bılımsel veri bile yok

harcadıgından 500 calori az al haftada yarım kılo gıder kılon fazla ıse ılk 2 hafta fazla gider.. 500 caloriden fazla açık verme kas ve su gıder + yag depolarsın.

5. burhano7

burhano7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Gebze
    Bilgiler için Teşekkürler...

6. TurboTurabi

TurboTurabi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 500 kalori muhabbetinde vucut kaslardan çekmiyor mu enerjiyi illa bütün enerjiyi yağlardan mı alıyor

Bu mantığı önce yağlar sonra kas giderden mı cıkartıyorsunuz ?

7. akilonya_48

akilonya_48 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Keto ve low carb hizli yag yakimı için uygun diyetler ama yağ yakarken kas kaybı yaşarsınız gayet normal karbo Yada en kötü low carb ve kardio ile yağ yakarsınız low carb ta yuksek protein gerek kas kaybı yapmamamız için

8. murat.alka

murat.alka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    % 13 yağ oranin varsa gercekten o kadar kendini kasicak durumda olmaman gerek % 13 yarisma girmiyceksen günlük yasantida idare eder yag orani farkli bir kac yerede ölctürmeni tawsiye ederim

9. burhano7

burhano7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Gebze
    Low carbı yapıyorum iyi gidiyor. 40 gün low carb deniyeceğim . oldukça kas kaybını önlemek için yüksek protein alıyorum . Ancak low carb etki göstermesse ketoya dönmeyi düşünüyorum ve kas kaybıda oldukça fazla olacak gibi...

10. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Yahu sen harcadıgından 500 calori az alıp bol karb alsanda haftada 50 0gr gıdıcek.
    sen low carb yap ketogenıc dıet yap gene 500 gr gıdıcek. ıstersen- 1000 calori al gene 50 0gr gıdıcek. hadı sanslısın 550 gr 600 gr gitsin.. yanında yag ve su gıder bukdr.. hatta yag bıle depolayabılırsın.. gerek yok bu saçma dıetlere. %8-9 yag oranıan hele bı gel baktın su atmak ıstıyorsun ozaman kardıoda yaparsın karbda dusurursun..

11. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Low carbda proteini iyi ayarlamaya bak kardeş, biliyorsun fazla proteinin %60 ı glikoza dönüşüyor.

12. facelessman

facelessman Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bence de %12-13 guzel rakam bunu korumaya calis zaten %10 un altına dusursen onu uzun sure koruyamazsın ama bu oran gayet guzel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş